This image has an empty alt attribute; its file name is viss-izskirsies-tagad-skaties-league-of-legends-pasaules-cempionatu-tiesraide-58b1ea27db5c7-1024x682.jpg Image credit: https://zinas.tv3.lv/zinatne-un-tehnologijas/tehnologijas/viss-izskirsies-tagad-skaties-league-of-legends-pasaules-cempionatu-tiesraide/

Oktobris 2022: gatavojieties labākajiem videospēļu turnīriem Spānijā un Latīņamerikā!

Laikā, kad dienas sāk kļūt vēsākas, ir pienācis laiks sākt domāt par to, kas gaidāms oktobrī. Spānijas un Latīņamerikas spēlētājiem tas nozīmē vienu – turnīru laiks! Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai tikai gadījuma fans, ir daudz veidu, kā iesaistīties šā gada lielākajos tiešsaistes turnīros. Lasiet tālāk, lai iepazītos ar dažiem no populārākajiem pasākumiem, kas norisināsies šā gada oktobrī.

League of Legends pasaules čempionāts:

Šogad tiek atzīmēta Riot Games League of Legends 10. gadadiena, un pasaules čempionāts noteikti būs vērienīgs pasākums. Tas aptver vairākus pasaules reģionus, tostarp Eiropu, Turciju, NVS, Ķīnu, Japānu/Koreju, Taivānu/Hongkongu/Makao/Dienvidaustrumāziju, Ziemeļameriku un Latīņameriku – League of Legends pasaules čempionāts tiks translēts tiešraidē no Madrides. Katra reģiona labākās komandas sacentīsies par balvām vairāk nekā 2 miljonu dolāru vērtībā

CODM Pro League (CPL):

Call Of Duty Mobile Pro League 2021 noteikti būs vēl viens aizraujošs notikums šā gada oktobrī. CPL ir oficiāla turnīru sērija, ko rīko Tencent Games & Garena Esports un kuras kopējais balvu fonds ir 250 tūkstoši ASV dolāru. Spēlētāji no visas Spānijas un Latīņamerikas sacentīsies viens pret otru Call Of Duty Mobile spēlēs, kurās būs iespējams iegūt naudas balvas! Turnīrs sastāv no divām sezonām un play-off, kam noslēgumā sekos lielais fināls, kurā spēlētāji varēs parādīt savas prasmes pret citiem spēlētājiem no visas pasaules.

Valorant Champions Tour (VCT):

Valorant Champions Tour ir viens no Riot Games šā gada lielākajiem esporta turnīriem, un tas notiek tepat Spānijā un Latīņamerikā! VCT ir oficiāla turnīru sērija, kas notiek vairākos pasaules reģionos un kurā balvās iespējams iegūt 5 miljonus ASV dolāru. VCT dod iespēju topošajiem profesionāļiem, kā arī jau pieredzējušiem veterāniem pierādīt savas prasmes Valorant unikālajās kartēs un daudzveidīgajos tēlos. Turklāt pieci dažādi līmeņi, sākot no Challengers līdz pat Masters, – šeit atradīsiet kaut ko ikvienam!

Tā kā 2022. gada oktobrī notiks tik daudz pārsteidzošu turnīru, šis noteikti būs lielisks mēnesis spēlētājiem visā Spānijā un Latīņamerikā! Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vērot augsta līmeņa sacensības vai piedalīties pats – neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa vai spēlētāja vēlmēm, turnīros ir daudz iespēju. Tāpēc nepalaidiet garām visus šos aizraujošos notikumus – gatavojieties jau tagad, lai būtu gatavi, kad tie sāksies vēlāk šomēnes!