kad bus pirmais turnins cs2? Counterstrike 2

Kad notiks pirmais Counter-Strike 2 turnīrs 2024

Lai gan BLAST Paris Major turnīrs tika plaši atzīmēts kā CS:GO sacīkšu ēras kulminācija, nākamā nodaļa slavenajā Counter-Strike sāgā joprojām nav zināma. Ar nepacietību gaidītā “Counter-Strike 2” joprojām nav pieejama tirgū, un, ņemot vērā, ka aktīvi norisinās daudz turnīru, pilnvērtīga pāreja uz jauno ēru, šķiet, ir iestrēgusi.

Pēc Parīzes Major turnīra grandiozitātes vairāki turnīri, tostarp IEM Dallas, BLAST Premier Spring Final un BLAST Premier Fall Groups, ir neatlaidīgi turpinājuši pievērst uzmanību CS:GO. Interesanti, ka IEM Ķelnes turnīrs, kas bija izraisījis ažiotāžu ar ESL mājienu par iespējamu jaunās spēles ieviešanu, tagad ir stingri nolēmis nākamajās spēlēs palikt uzticīgs CS:GO.

Ko mēs varam sagaidīt un kad varam sagaidīt pirmo CS2 turnīru?

Tātad, ņemot vērā šo gaidīšanas fonu, kad esporta sabiedrība var sagaidīt pirmo CS2 turnīru? Pēc jaunākajām aplēsēm PGL Copenhagen Major 2024. gada martā gatavojas kļūt par jaunās spēles grandiozās prezentācijas skatuvi. Tomēr jautājums, kas joprojām ir aktuāls, ir šāds: Vai pēc vasaras ir plānoti kādi turnīri, kuros līdzjutēji varētu izbaudīt CS2? Apskatīsim dažas potenciālās platformas, kurās varētu notikt Counter-Strike 2 profesionālā debija:

Huzāru kauss 2023

Hussar Cup, kas sākotnēji izraisīja ievērojamu ažiotāžu kā potenciāls CS2 turnīrs, piedāvā iespaidīgu 1 miljona ASV dolāru balvu fondu. Sākotnēji kalendārā tas tika atzīmēts no 30. augusta līdz 3. septembrim, un tā zvaigznes bija tādas slavenas komandas kā ENCE un 9INE. Tomēr pārsteidzošā kārtā tikai nedēļu pirms kvalifikācijas turnīra sākšanās radās aizķeršanās. Sakarā ar neparedzētiem grafiku konfliktiem ar ESL Pro League un pieaugošajām uzaicināto komandu bažām par iespējamām finansiālām sekām pasākuma nākotne kļuva neskaidra. Ņemot vērā šo neskaidrību, biļešu tirdzniecība tika pēkšņi apturēta, un līdzjutējiem nekavējoties tika piedāvāta biļešu atmaksa.

Thunderpick World Championship 2023

Thunderpick, ievērojama tiešsaistes derību platforma, jūnijā izraisīja viļņus, paziņojot par 16 komandu sacensībām ar 600 000 ASV dolāru lielu balvu fondu, kuru kulminācija paredzēta 2023. gada novembrī. Tādas komandas kā ENCE un Heroic bija pirmās, kas saņēma ielūguma zelta biļeti, bet NA komandas Wildcard Gaming un M80 līdz 25. jūlijam izcīnīja savas vietas stingrā reģionālajā atlasē. Paziņojumā, kas izraisīja interesi, Thunderpick norādīja, ka, ja līdz novembrim sacensību vide būs pilnībā apguvusi CS2, tad viņi būs gatavi to iekļaut. Tomēr saglabājas atruna: ja pirms Thunderpick izspēles neviens CS2 turnīrs neradīs precedentu, čempionāts varētu nonākt pazīstamajā CS:GO teritorijā.

Roobet kauss 2023

Sīkāka informācija par 2023. gada Roobet kausu joprojām ir ļoti skopa. Skaidrs ir tas, ka tā formāts ir Eiropas tiešsaistes sacensības, kas lepojas ar ievērojamu 250 000 dolāru balvu fondu un plāno piedalīties 16 elites uzaicinātās komandas. Tomēr šo komandu identitāte joprojām netiek atklāta. Gan Liquipedia, gan HLTV ir devuši turnīram savu oficiālo zīmogu, un interesanti, ka Liquipedia ir izteikusi mājienus par tā saistību ar CS2. Šis turnīrs turpinās 2022. gada jūnijā notikušā Roobet kausa izcīņas pirmā posma pēdās, kurā savā starpā cīnījās tādi esporta giganti kā Astralis, Cloud9 un FaZe, bet galu galā uzvaras laurus plūca BIG.

Beigās gribu pateikt

Ņemot vērā pašreizējo esporta ainavu, kas ir pārpildīta ar gaidām un spekulācijām, joprojām ir noslēpums, vai kāds no šiem notikumiem patiešām vēstīs par CS2 oficiālo debiju. Tā kā viens pasākums tiek atlikts, otrs paredz dalību atkarībā no plašākas spēles pieņemšanas, bet trešo lielā mērā apvij noslēpums, faniem, iespējams, nāksies cerēt, ka spēle tiks galīgi atklāta Kopenhāgenā, un cerības par to būs jāpaļaujas uz Kopenhāgenas grandiozo notikumu.