Jaunumi

G4S Husky priekšlaicīgi kļūst par Macron Vasaras kausa ieguvējiem!

2014-08-29

Lai arī čempions mums jau ir zināms, joprojām 5 komandas cīnas par medaļām! Lūk scenāriji, kā šīs komandas var tikt pie medaļām:

 

2.vieta TENTE - jāspēlē ar Trilines Poligrāfija. Pietiek ar neizšķirtu, lai būtu otrie, zaudējuma gadījumā paliks trešie.

 

3.vieta Trilines Poligrāfija - jāspēlē ar TENTE. Uzvaras gadījumā būs otrie, neizšķirta vai zaudējuma gadījumā var palikt trešie, ceturtie vai pat piektie (atkarīgs no spēļu Garāža-Maxibode.lv, FK Partyzāns-APU un FK Partyzāns-Avantex rezultātiem)

 

4.vieta Garāža - jāspēlē ar Maxibode.lv. Der tikai uzvara un jācer, ka Trilines Poligrāfija neuzvarēs TENTE. Tad komanda būs trešajā vietā.

 

5.vieta Maxibode.lv - jāspēlē ar Garāža. Der tikai uzvara un jācer, ka Trilines Poligrāfija neuzvarēs TENTE. Tad komanda būs trešajā vietā.

 

6.vieta FK Partyzāns - jāspēlē ar APU un Avantex. Der tikai uzvaras abas spēlēs un jācer, ka Garāža-Maxibode.lv nospēlēs neizšķirti un Trilines Poligrāfija zaudēs TENTE. Tad komanda būs trešajā vietā.

 

Kā redzams, mūs vēl gaida ļoti aizraujošs turnīra noslēgums! Nāciet un atbalstiet savus favorītus! Atgādinām, ka 10.septembrī, uzreiz pēc spēlēm (20:00) notiks apbalvošanas ceremonija.