Jaunumi

Tuvojas izšķirošie notikumi!

2014-08-11

Pēc aizvadītām 8 spēlēm vislabākajās pozīcijās ir G4S Husky, kuriem atlikušas 3 spēles - pret Avantex, Grands LCB un TCM. Ja Husky uzvar visas šīs spēles, tad viņi kļūst par turnīra uzvarētājiem. Ja tiek zaudēti punkti kādā no spēlēm, tad jau būs jāskatās, kā nospēlēs tuvākie konkurenti Garāža, Maxibode.lv un Tente! Jāpiebilst, ka cīņā par medaļām vēl cer iesaistīties arī Trilines Poligrāfija un FK Partyzāns, kuri iepriekšējā spēļu kārtā ļoti pārliecinoši pārspēja galvenos G4S Husky konkurentus Maxibode.lv!

 

Tāpat arī ļoti interesanta cīņa norit par to, lai nepaliktu pēdējie! Pēdējās trīs spēles ļoti sekmīgi ir nospēlējuši Grands LCB, kuri izcīnīja uzvaru un 2 spēles nospēlēja neizšķirti. Patreiz uz pēdējo vietu ir atkrituši EKO, kuriem gan vēl priekšā ir spēles ar tabulas augšdaļā esošajām komandām. EKO būs nepieciešams paveikt mazu brīnumu, lai nepaliktu pēdējā vietā, bet zinot viņu cīņassparu, tas nav neiespējami! Tāpat ļoti interesanta spēle, cīņā par pirmo desmitnieku, būs TCM-Darba Rezerves! Abas ir izsalkušas pēc uzvarām!

 

Rezultatīvāko spēlētāju galvgalī ļoti ērti iekārtojies Škoļņikovs Aleksandrs no TENTE ar 19 vārtu guvumiem, otrajā vietā Caics Aigars no G4S Husky ar 11 vārtiem, trešais Ņekrasovs Vjačeslavs (Avantex) 9 vārti.

 

Visi laipni aicināti apmeklēt Macron vasaras kausa spēles sporta kompleksa Ķeizarmežš futbola laukumā (tuvāk bāram Cabo)