Jaunumi

Aizvadītas 4 spēļu kārtas

2014-06-27

Perfekti (4 uzvaras 4 spēlēs) turnīru iesākušas 2 komandas - Garāža un Maxibode.lv. Abas demonstrē ļoti baudāmu futbolu, bieži apdraudot pretinieku vārtus kā arī ļoti kvalitatīvi aizsargājas (Garāža ir ielaidusi 1 vārtus, Maxibode.lv 2 vārtus). Abu komandu spēks ir komandas spēle, jo nevienā no komandām nav viena izteikta līdera. Katrā no spēlēm izceļas citi spēlētāji. Viennozīmīgi jāizceļ arī abu komandu vārtasru sniegums, izņemot Maxibode.lv pēdējo spēli, kur vārtsargs ielaida vārtus pēc sitiena gandrīz no laukuma centra...

 

Ar 3 uzvarām un 1 zaudējumu (pret Maxibode.lv) seko G4S Husky. Pēc zaudējuma pirmajā kārtā Maxibode.lv, G4S Husky ir uzvarējuši 3 spēles pēc kārtas un manāmi uzlabojuši spēles kvalitāti! Šī komanda noteikti cīnīsies par visaugstāko vietu! Jau 2.jūlijā G4S Husky spēlēs ar Garāžu!

 

Tālāk seko 3 komandas ar 7 izcīnītajiem punktiem - Avantex, APU un FK Partyzāns! Visām komandām ir 2 uzvaras, 1 neizšķirts un 1 zaudējums. No šīm trim komandām visstabilāko sniegumu patreiz demonstrē FK Partyzāns, kuri ir ielaiduši tikai 2 vārtus, bet iesituši tikai 3...Vārtu realizācija arī ir tas, kas šo komandu patreiz nedaudz pieviļ.

 

Ar 6 punktiem 7/8 vietu dala ziemas kausa ieguvēji Trilines Poligrāfija un Tente. Abas komandas demonstrē labu futbolu, taču nav stabilitātes. Daudzkas arī atkarīgs no tā, kādā sastāvā ierodas uz spēli. Ja būs pilni sastāvi, tad arī šīs komandas noteikti var pacīnīties par medaļām!

 

Tālāk seko EKO (agrāk Batoniņi), Grands LCB (agrāk NIAP), Darba Rezerves un TCM. Lielākā cīņa šīm komandām būs par nepalikšanu pēdējā vietā un iespēju "iekost" kādam no līderiem! Pēdējā kārtā tas gandrīz izdevās TCM (1:2 pret Maxibode.lv)! Joprojām pirmo vārtu gaidās ir Darba Rezerves!

 

Turnīrs pamazām uzņem apgriezienus, visi laipni aicināti uz Ķeizarmežu atbalstīt savus favorītus!