Jaunumi

Pirmās spēles aizvadītas!

2014-05-22

Dienas pirmajās spēlēs laukumā Garāža un Darba Rezerves kā arī EKO un Trilines Poligrāfija. Garāža jau ar spēles pašu sākumu vairāk kontrolēja notikumus laukumā, kaut gan Darba Rezerves atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Spēle bija emociju pilna, par ko liecina 4 dzeltenās kartiņas. Spēli ar 3:0 uzvarēja Garāža, divi vārti Ulda Žimanta kontā.

EKO un Trilines Poligrāfija spēli iesāka ļoti piesardzīgi, vairāk bumbu kontrolējot laukuma vidusdaļā, nevis uzbrūkot vārtiem. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0. Otrajā puslaikā speles iniciatīvu pārņēma Trilines vīri, kuri ar ļoti precīzām un savlaicīgām piespēlēm izvirzīja vartu priekšā savus uzbrucējus, kuriem tik vien atlika, kā raidīt bumbas vārtos. Beigu rezultāts 4:1, divi vārti Sergeja Hovrina kontā.

Dienas interesantākā spēle noteikti bija Maxibode.lv pret G4S Husky, kur abas komandas spēlēja atklāto futbolu ar ļoti daudzām vārtu gūšanas iespējām. Jau pašā spēles sākumā rupji kļūdījās G4S husky vārtsargs Jānis Pīzelis, kurš nenofiksēja bumbu elementārā situācijā un pretinieku uzbrucējs Pozdejevs šādu dāvanu pieņēma - 1:0! Lai arī kā G4S Husky centās, bumba spītīgi nelidoja vārtos. Maxibode.lv atbildēja ar vēl vienu precīzu vārtu guvumu tādējādi svinot uzvaru visā spēlē ar 2:0.

Tente ļoti pārliecinoši sagrāva turnīra debitantus TCM ar 8:1! Pieci vārti (!!!) Aleksandra Škoļņikova kontā!

Nākamās spēles jau pēc nedēļas, 28.maijā!