Jaunumi

Armijas FK/Macron kausa izcīņa 2011/2012

2013-04-07
Jaunums

Armijas FK/Macron kausa izcīņa 2011/2012 notiks (tā pat kā iepriekšējo gadu) Rīgā, ASK zālē, Krusta baznīcas ielā 9, no 2011.gada 1. oktobra līdz 2012.gada martam, pēc iepriekš izstrādāta kalendāra – orientējoši 1 (viena) spēle nedēļā. Katrai komandai tiek garantētas vismaz 10 spēles.

 

Pieteikšanās turnīram:

 

Lai pieteiktos turnīram ir jāpiesaka komanda (to var izdarīt caur turnīra mājas lapu vai iesniedzot pieteikumu Andrim - Andrim, macroncup@gmail.com, 26423130) kā arī jāiemaksā pirmā iemaksa 50ls apmērā.

 

 

Pēdējais pieteikuma iesniegšanas laiks ir 2011. gada 27. septembris 18:00. Pieteikums tiek pieņemts tikai tad, ja ir veikta drošības naudas iemaksa 50ls apmērā uz Macron kausa organizētāju kontu:

 

 

Saņēmējs: Sportour

SIA Reģ nr: LV41203035472

Norēķinu konts: LV12UNLA0050014591957

Banka: SEB Banka

Juridiskā adrese: Bauskas novads, Dāviņu pagasts “Rožkalni”

 

 

Veicot maksājumu obligāti jānorāda iemaksas veicējs, personas kods un komandas nosaukums! Ja komanda atsaka dalību vai nenokārto finansiālās saistības līdz noteiktajam termiņam, tad tā netiek pielaista pie dalības turnīrā un drošības nauda netiek atgriezta.

 

Dalības maksa:

 

Pilnu dalības maksu samaksājot līdz 19. septembrim 300,00 ls ieskaitot PVN

 

 

Dalības maksu samaksājot līdz 27. septembrim 340,00 ls ieskaitot PVN

 

 

Komandām, kuras turnīrā piedalīsies Macron firmas formās, dalības maksa 260,00 ls ieskaitot PVN

 

Speciāls piedāvājums komandām, kuras laika posmā līdz 1.oktobrim iegādājaskompānijas „Macron” futbola formu komplektus (viens komplekts: krekls, šorti, getras), tiek noteikta īpaša atlaide, kā turnīra dalībniekiem, sekojošos apmēros:

·         līdz desmit komplektiem (papildus 5% atlaide*);

·         desmit līdz 15 komplekti (papildus 10% atlaide)

·         vairāk nekā 15 komplekti (papildus 15% atlaide)

*šīs atlaides tiek rēķinātas no cenām, par kādām formas tiek tirgotas komandām! Cenas jautāt Andrim, macroncup@gmail.com, 26423130, www.sportour.lv, Brīvības 155/6, Rīga

Speciāls piedāvājums komandām

2013-04-07

Turnīra oficiālās bumbas MACRON VIPER 11 cena komandām, kuras startēs turnīrā, tikai 20Ls! Standarta cena 28Ls. Bumbu varat iegādāties "4 Teams" veikalā - Brīvības ielā 155/6, Rīgā (iebraukšana no Cēsu ielas)

Turnīra dalībnieku ievērībai

2013-04-07

Šodien, 15.10., dzelzceļa pārbrauktuve uz Krustbaznīcas ielas virzienā uz ASK zāli ir slēgta dēļ remontdarbiem! Lūgums laicīgi izmantot citus ceļus, kā nokļūt līdz zālei.

Kalendārs novembrim

2013-04-07

Lūums turnīra dalībniekiem pateikt sev nevēlamās dienas un laikus spēlēm novembrī līdz sestdienas vakaram, jo svētdien tiks publicēts kalendārs Novembrim. Pēc kalendāra publicēšanas spēļu pārcelšanas NEBŪS iespējamas!

Komandu pieteikumi

2013-04-07

Lūgums komandam atsūtīt oraganizatoriem savu komandu pieteikumus, lai mēs varētu savadīt spēļu statistiku.

Diskvalifikācijas

2013-04-07
Jaunums
Par spēlē LNO - Purchik saņemto trešo dzelteno kartiņu nākamā spēle jāizlaiž Purchik spēlētājam Denisam Kaļiņinam.
 
 

Par spēlē AFK Laikmeta Sports - Trilines saņemot sarkano kartiņu par tīšu sitienu pa kājām pretiniekam (pēc Disciplinārā nolikuma 10.3.1. punkta) ar 3 spēļu diskvalifikāciju un 30,- ls naudas sodu tiek sodīts Trilines spēlētājs Mihails Zirjanovs.

Kalendārs decembrim

2013-04-07

Spēles decembrī norisināsies tikai 3. un 10. decembrī, tāpēc lūdzu līdz 20. novembrim brīdināt, ja kādā no šiem datumiem spēli komandai nelikt. Pēc kalendāra publicēšanas spēļu pārcelšanas NEBŪS iespējamas!

Diskvalifikācijas

2013-04-07
Jaunums

Par spēlē Trilines - Purchik saņemto sarkano kartiņu pēc Disciplinārā nolikuma 10.2.1. punkta ar 2 spēļu diskvalifikāciju un 10 latu naudas sodu tiek sodīts Trilines spēlētājs Vladislavs Kovšars.

 

Par spēlē Ķengarags - SQUARE+ saņemto sarkano kartiņu par sitienu pretiniekam pēc Disciplinārā nolikuma 10.4.1. punkta ar 4 spēļu diskvalifikāciju un 50,- ls soda naudu tiek sodīts SQUARE+ spēlētājs Pavels Nicenko.

Spēles Janvārī

2013-04-07

Lūdzu līdz 20. decembrim ziņot uz epastu, ja ir kādi laiki, kad komandai spēles nebūtu vēlams likt.

Grupās atlikušas izšķirošās spēles

2013-04-07
Jaunums

Grupu turnīra spēles ir jau gandrīz beigušās. Katrai no komandām ir palikušais 1-3 spēles, kurās iegūtie punkti ir ļoti lielā vērtē tuvojoties izslēgšanas spēlēm. Uz doto brīdi ir tikai divas komandas, kuras jau ir garantējušas vietu play-ofiem, tās būtu, LAS, komanda, kura vienīgā aizvadījusi turnīru bez zaudējumiem, un Ķengarags, kas vienīgo savu neveiksmi piedzīvojusi tieši spēlē pret LAS vienību. Uz  pārejām divām ceļazīmēm par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs vēl var cīnīties Akela Kļūdījās, Square+ , SC Santos, un Alcatraz komandas. Diemžēl Batoniņu Fk Ķekavas XUMUK Godzillas komandām ir iespējas tikai pacelties tabula par paris vietām, bet iekļūt izslēgšanas spēlēs nav iespējams.

Otras grupas liktenis ne tuvu nav izlemts. Pašreizējie līderi abu neveiksmju gadījuma var palikt aiz borta, un 8 vietas ieguvēji veiksmes gadījuma var iekļūt izslēgšanas spēlēs . Tikai divas komandas, Apu un USB,  ir izstājušās no cīņas par Macron kausu.  Turpmākajās spēlēs LNO, Purchika, DH, PB line, Husky, Trilline un Avantex komandam katrs punkts būs svarīgs, lai turpinātu vietu par godalgotām vietām.


Rakstu sagatavoja Māris Ozoliņš no LNO komandas.

„Ķengarags” un „Trilines” gūst pa divām uzvarām decembrī

2013-04-07
Jaunums

Decembra ietvaros amatieru telpu futbola turnīra „Macron kauss 2011/2011” ietvaros tika aizvadītas divas spēļu dienas. Jo īpaši veiksmīgu sniegumu tajās izdevās parādīt „Ķengarags” un „Trilines” vienībām, kuras ieguva maksimāli iespējamos sešus punktus savos mačos.

Izmaiņas sestdienas spēļu laikos!

2013-04-07

Sakarā ar Latvijas Handbola izlases treniņiem ASK zālē sestdien visas spēles pabīdās pa vienu stundu uz vakara pusi (kalendārā norādīti jau izmainītie spēļu laiki).

„Macron” kausa izcīņa tuvojas izšķirošajai stadijai

2013-04-07
Jaunums

Šajā nedēļas nogalē ar piecām spēlēm pēc svētku brīvdienu pārtraukuma atsāksies amatieru telpu futbola turnīrs „Macron kausa izcīņa 2012”. Pirmā posma izspēle pamazām tuvojas noslēgumam un pavisam jau drīz taps noskaidrotas visas astoņas komandas, kuras turpinās cīņu par godalgotajām vietām izslēgšanas spēlēs. Patlaban par savu dalību „play-off” stadijā var drošas justies vienīgi abas A grupas līderes – LAS un „Ķengarags”.

Pirms izšķirošajām spēlēm

2013-04-07
Jaunums

A Grupa - 2 vietas un 3 komandas.

 

Uz 2 vakantajām vietām pieteikušās 3 komandas ar vienādu punktu skaitu. Turnīra grupu spēlēs pēdējo spēli izspēlēja XUMUX un FK Ķekava komandas un savstarpējo spēli beidza ar neizšķirtu 3:3.

 


SQUARE + vīriem, savā pēdēja grupu spēlē ar panākumu pret Godzillas komandu (8:3), spēja pacelties uz 3 vietu grupā, iegūstot vienādu punktu skaitu ar Akela Kļudijas un SC Santos kumandām. SC Santos lieliskā duelī, pašā mača izskaņā spēja uzveikt Alcatraz vienību ar 3:1. Kura no 3 komandām būs liekā noskaidrosies pēdējā kārtā spēlē starp SC Santos un Akela Kļūdījās komandām.

 


B grupa. Dardadze Hologrāfija, Husky vai Avantex?

 


Aizvadītajā sestdienā tika izspēlētas vēl 3 spēles, kuru rezultāti ļāva nosaukt 3 komandas, kuras jau ir garantējušas vietu izslēgšanas spēlēs.

 


Pirmajā spēlē Avantex komanda spēja partraukt PB Line 4 uzvaru sēriju un ar rezultātu 6:2 svinēja uzvaru, tādejādi vēl saglabājot teorētiskas iespējas iekļūt labāko grupas četriniekā. Savukārt PB Line komanda neskatoties uz zaudējumu jau ir garantējusi vietu starp labākajiem. Pēdējā spēlē tiekoties ar LNO komandu tiks noskaidrota tikai vietas kurās tiks beigtas grupu spēles.

 


Purchika komanda atņēma pat teorētiskas iespējas AFK Laikmeta Sporta vienībai turpināt cīņu par Macron kausu un pēc pārliecinošas uzvaras ar 7:3 pacēlās uz 2 vietu grupā, garantējot sev vietu starp izslēgšanas spēļu dalībniekiem.

 


LNO vienība, ņemot piemēru no Purchika, ar uzvaru pār trilines vienību (5:0) nostiprinājās līderpozīcijās un savus konkurentus, kuriem šī bija pēdējā spēle, ar 13 punktiem atstāja 5 pozīcijā.

 


Nākošajā kārtā tiks noskaidrota vietu secība tabulā starp LNO Purchik un PB line komandam un beidzot tiks atbildēts jautājums kura no 3 komandām iegūs pēdējo ceļazīmi uz play-off - Dardadze Hologrāfija, Husky vai Avantex?

 

Aprakstu sagatavoja Māris Ozoliņš

Izslēgšanas spēles un spēles par vietām

2013-04-07

Izslēgšanas spēļu 1/4 fināli norisināsies 4. februārī. Spēles par vietām būs 11. un 18. februārī. Šajos datumos norisināsies arī pusfināli un fināli.

Atskats uz pēdējo kārtu

2013-04-07
Jaunums

LAS un Ķengaragam pievienojas SC Santos un Akela kļūdījās.

B grupas pēdējās kārtas centrālā spēle noteikti bija starp SC Santos un Akela Kļūdījās. Uz kātrs liktas nevien abu iesaistīto komandu cerības uz izslēgšanas spēlēm, bet arī SQUARE+ liktenis. Uzvara šajā duelī nodrošinātu 3. vietu grupā. Lai gan Akela Kļūdījās pirmie izvirzījās vadībā, kad vārtus guva komandas kapteinis Nauris Paeglis, tomēr pateicoties otrā puslaikā gūtiem 3 vārtiem, kuros aktīvi piedalījās SC Santos spēlējošais treneris Romans Gnutovs, uzvaru izcīnīt izdevās SC Santos vienībai.

Līdzīgas spēles, A grupa dominē

2013-04-07
Jaunums

Jau otro gadu pēc kārtas izslēgšanas spēlēs pirmo spēļu kārtu nepārvar neviena no B grupas komandām. No pagājušā gada izslēgšanas spēļu dalībniecēm šogad kvalificēties spējušas vien divas vienības, pie tam abas tikās jau ceturtdaļfinālā - Ķengarags un Dardedzes Hologrāfija (pagājušajā sezonā startēja ar nosaukumu AIVA).

 

Labāk kā iepriekšējajā sezonā nostartējušas komandas LAS, PB Line un LNO. Pie tam gan LAS, gan LNO šogad spēja ieņemt pirmās vietas savās grupās, lai gan iepriekšējā ziemā nespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Diskvalifikācijas

2013-04-07
Jaunums

Sakarā ar trešās dzeltenās kartiņas saņemšanu, pusfināla spēli pret LAS jāizlaiž SC Santos spēlētājam Vitālijam Kančenkovam.

A grupas līderkomandas cīnīsies vien par bronzu

2013-04-07
Jaunums

Turnīra priekšpēdējā nedēļa iesākās ar vairākām spēlēm par vietu sadali. Dienas pirmajā spēlē tikās A grupas pēdējā vieta Godzilla un B grupas pastarīte USB. Abas komandas grupu turnīrā bija spējušas izcīnīt pa vienam neizsķirtam. Jau no primajām minūtēm bija redzams, ka USB uzvarēt gribēja vairāk. Godzilla aizsardzībā spēlēja visnotaļ pasīvi, ko izmantoja USB spēlētāji, cenšoties bumbu pieturēt un izspēlēt. Jau pirmajās minūtēs USB izvirzījās vadībā ar 2-0, tomēr divi ātri ielaisti vārti un pārtraukumā ejot neizšķirts. Otrā puslaika beigās USB nocīnījās aktīvāk un Godzillas vārtos iebira vairākas bumbas, nodrošinot USB komandai pirmo uzvaru šosezon.

Kausu izcīna SC Santos!

2013-04-07

Armijas FK/Macron rīkotais telpu futbola turnīrs ir noslēdzies. Lieliskā un elpu aizraujošā finālspēlē, vairāk kā 100 skatītāju klātbūtnē, par pretiniekiem nedaudz pārāki izrādījās SC Santos.

Finālu video

2013-04-07

Video sadaļā ir pievienoti video no pusfināliem un fināliem.