Jaunumi

Disciplinārlietu komisijas (DK) sēdes protokols Nr.1

2019-07-18

  • Organizatori izskatīja Vitolda Masaļa (Grifs AG/Robežsardze) uzvedību 11.jūlija 2019.g. Latvijas pludmales futbola čempionāta spēlē Grifs AG/Robežsardze – Linden City BSC un pieņēma lēmumu, ņemot vērā pārkāpuma būtību, pirmajā reizē sodīt V.Masaļi pēc Disc.reglamenta p.8.2. (par komandas oficiālo personu iejaukšanos tiesnešu darbībā) un p.10.2 ar 1 spēļu diskvalifikāciju, bet komandu Grifs AG/Robežsardze brīdināt un sodīt ar nosacītu naudas sodu 100,-EUR apmērā līdz čempionāta beigām (gadījumā, ja šajā periodā no komandas Grifs AG/Robežsardze spēlētāju vai oficiālu personu puses būs cits disciplinārais pārkāpums sodāms pēc Reglamenta vai Disc.reglamenta ar naudu, tiks piemērots arī šis naudas sods, citādi nē). Nākamajā reizē par analoģisku pārkāpumu Grifs AG/Robežsardze oficiālas personas tiks sodītas ar vismaz 2 spēļu diskvalifikāciju un 300,-EUR naudas sodu.

 

  • Organizatori izskatīja situāciju ar Linden City BSC spēlētāju ekipējumu pārkāpumu (maiņas vestes bija dažādās krāsās, bet ir jābūt vienādā krāsā) 11.jūlija 2019.g. Latvijas pludmales futbola čempionāta spēlēs un pieņēma lēmumu, ņemot vērā pārkāpuma būtību, pirmajā reizē brīdināt un sodīt komandu Linden City BSC pēc Disc.reglamenta p.8.4. (par nenokomplektētu komandas formu) un p.10.2 ar nosacītu naudas sodu 50,-EUR apmērā līdz čempionāta beigām (gadījumā, ja šajā periodā no komandas Linden City BSC būs cits analoģisks (par ekipējumu!) disciplinārais pārkāpums sodāms pēc Reglamenta vai Disc.reglamenta ar naudu, tiks piemērots arī šis naudas sods, citādi nē).

 

  • Organizatori izskatīja situāciju ar FK Zep/Forevers vārtsargu ekipējumu pārkāpumu (vārtsargu krekli bija dažādās krāsās, bet ir jābūt vienādā krāsā) 11.jūlija 2019.g. Latvijas pludmales futbola čempionāta spēlē un pieņēma lēmumu, ņemot vērā pārkāpuma būtību, pirmajā reizē brīdināt un sodīt komandu FK Zep/Forevers pēc Disc.reglamenta p.8.4. (par nenokomplektētu komandas formu) un p.10.2 ar nosacītu naudas sodu 50,-EUR apmērā līdz čempionāta beigām (gadījumā, ja šajā periodā no komandas FK Zep/Forevers būs cits analoģisks (par ekipējumu!) disciplinārais pārkāpums sodāms pēc Reglamenta vai Disc.reglamenta ar naudu, tiks piemērots arī šis naudas sods, citādi nē).

    Ar cieņu,

    Anatolijs Hazovs