Jaunumi

Latvijas čempionātu ar uzvarām sāk BFC “Spartaks Jūrmala” un FK “Zep/Forevers”

2019-06-17

Ceturtdien, 13.jūnijā, ar spēlēm starp FK “TUC/Top Media” un BFC “Spartaks Jūrmala”, kā arī “Linden City BSC” un FK “Zep/Forevers” startēja Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pirmajos mačos uzvaras izcīnīja “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers” vienības.

Jūrmalas komanda savus pretiniekus – FK “TUC/Top Media” – pārspēja itin pārliecinoši – 7:3. Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja Jurģis Žuburs, viņš arī mirkli vēlāk panāca jau 2:0. Līdz pirmās trešdaļas beigām jūrmalnieku rindās izcēlās arī vārtsargs Jānis Skabārdis un Dmitrijs Travkins, bet otrās trešdaļas vidus daļā J.Skabārdis, gūstot savus otros vārtus spēlē, un Andis Dombrovskis rezultātu padarīja sāncenšiem pagalam neglaimojošu – 6:0. Pēdējā trešdaļā gan veiksmīgāk nospēlēja FK “TUC/Top Media”, kuru rindās divi vārtu guvumi Mihaila Busela rēķinā, bet viens precīzs sitiens padevās Kasparam Lakševicam.

Paralēlajā spēlē starp “Linden City BSC” un FK “Zep/Forevers” nedaudz negaidītu uzvaru 3:2 izcīnīja pēdējie. Mača rezultātu sestajā minūtē atklāja Maksims Seņs, bet izlīdzinājumu otrās trešdaļas sākumā panāca “Zep/Forevers” vārtsargs Igors Labuts. Noslēdzošās trešdaļas piektajā minūtē Mihails Skuratovičs neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos, tādējādi otro reizi vadībā izvirzījās “Linden City BSC”. Tomēr pēdējais vārds šajā mačā piederēja FK “Zep/Forevers” – 34.minūtē 2:2 panāca Aleksejs Lavrenovs, bet uzvaras vārtus spēles pēdējā minūtē guva Pavels Nikitonovs.

Pirmajā posmā plānotās otrās kārtas spēles starp “Grifs AG/Robežsardze” un FK “TUC/Top Media” vienībām, kā arī starp BFC “Spartaks Jūrmala” un “Linden City BSC” tika atceltas nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ, un tiks aizvadītas otrā un trešā posma ietvaros, attiecīgi – 27.jūnijā un 11.jūlijā.

Otrā posma spēļu kalendārs

Laiks

Laukums

Pretinieki

19:00

I laukums

FK “Zep/Forevers” – “Grifs AG/Robežsardze”