Jaunumi

Pēc pirmā posma vadībā “Kreiss” un “Linden City BSC” vienības

2018-06-19

Ceturtdien, 14.jūnijā, sākās Latvijas čempionāts pludmales futbolā ar sešu komandu piedalīšanos. Pēc pirmā posma maksimālo punktu skaitu, sešus, ieguvušas Rīgas “Kreiss” un Liepājas “Linden City BSC” vienības.

Pašreizējie valsts čempioni un kausa ieguvēji “Kreiss” divās spēlēs guva 14 vārtus, kamēr ielaida tikai divus, sagraujot “Grifs AG/Robežsardze” (9:2) un, nedaudz negaidīti – arī “RTU/Beerhouse No1” (5:0) komandas.

Ar divām uzvarām startēja arī debitanti Liepājas “Linden City BSC”, kas ar 6:0 atstāja “sausā” FK “TUC/Ropazi”, kā arī ar 9:7 pārspēja “FK Zep/Forevers”.

Pa vienai uzvarai izcīnījušas “RTU/Beerhouse No1” (7:1 pret “FK Zep/Forevers”) un “Grifs AG/Robežsardze” (3:1 pret FK “TUC/Ropaži”) vienības, kamēr pieminētās “Zep” un “TUC” vienības pagaidām cīnās bez punktiem.

Pēc pirmā posma rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar četriem gūtiem vārtiem izvirzījies Agnis Pūpols (“Linden City BSC”), kam ar trim panākumiem seko komandas biedri Viktors Josifovs un Sergejs Vasiljevs, kā arī Romāns Solomevičs (“FK Zep/Forevers”), Aleksejs Galkins, Dmitrijs Jakovļevs un Maksims Seņs (visi – “Kreiss”).

Latvijas čempionāta otrais posms risināsies 28.jūnijā Jūrmalā, Majoros. Spēļu sākums pulksten 19:00.

2018.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Turnīra atbalstītāji: Sporta veikals “KOMANDA”, “MemoryWater”, “Sportlex”, “Beerhouse No1”, “Forevers”.

Pirmā posma spēļu rezultāri

19:00 “Kreiss” – “Grifs AG/Robežsardze” 9:2
19:00 “FK Zep/Forevers” – “RTU/Beerhouse No1” 1:7 
19:00 “FK TUC/Ropaži” – “Linden City BSC” 0:6
20:15 “RTU/Beerhouse No1” – “Kreiss” 0:5
20:15 “Grifs AG/Robežsardze” – “FK TUC/Ropaži” 3:1
20:15 “Linden City BSC” – “FK Zep/Forevers” 9:7

Rezultātu tabula:
1. “Kreiss” (Rīga)
2.“Linden City BSC” (Liepāja)
3.“RTU/Beerhouse No1” (Rīga)
4.“Grifs AG/Robežsardze” (Ludza)
5.“FK Zep/Forevers” (Rīga)
6.“FK TUC/Ropaži” (Rīga)

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.