Jaunumi

Turnīra uzvarētāji - Garāža!

2016-09-04

Par Ķeizarmeža kausa uzvarētājiem kļūva Garāžas futbolisti, iegūstot savā īpašumā ne tikai galveno kausu un zelta medaļas, bet arī abas nominācijas - turnīra vērtīgāko spēlētāju (Kristaps Vabolos spēja gūt 13 vārtus 11 spēlēs) un labāko vārtsargu (komanda ar Uģi Bērziņu vārtos ielaida vien 5 vārtus). Par tālākajām vietām sekoja ļoti spraiga cīņa un turnīra pēdējās divās spēlēs izšķīrās vairāku komandu liktenis. Husky ar 5-0 apspēlēja Ostnieku, tādējādi paši sev nodrošinot sudraba medaļas un pretiniekus, Ostniekus, ne tikai atstājot bez medaļām, bet nostumjot uz 5. vietu tabulā. Otrā laukumā Fox Travel nopietni pakutināja nervus saviem pretiniekiem Avantex. Ja Fox Travel komandai šī spēle neko daudz neizšķīra, tad Avantex tikai uzvara varēja nodrošināt bronzas medaļas. Nervozā spēlē Avantex tomēr spēja ar 3-1 uzvarēt.

DK lēmums

2016-06-01
Jaunums

Par spēlē Husky - Garāža saņemto sarkano kartiņu, piespriest 1 spēles diskvalifikāciju Garāža spēlētājam Ervīnam Dukaļskim (jāizlaiž spēle pret Avantex)

Atstātas jakas

2016-05-21

Pēc pēdējās spēļu kārtas pie laukumiem tika atstātas 2 jakas:

 

 

Zili sarkanā jaka tika atstāta pie laukuma pa labi (visdrīzāk atstāja kāds no Avantex, Kāvi, LSPA, Glory komandām), pelēkā jaka tika atstāta karājoties lielo vārtu tīklā pie laukuma pa kreisi (visdrīzāk atstāja kāds no Fox Travel, Trilines, Garāžas vai Ādažiem). Īpašniekus lūdzu rakstīt uz epastu karlis@fkadazi.lv

Aizvadītas divas spēļu nedēļas

2016-05-11

 

Pēc aizvadītām divām spēļu kārtām tabulas pirmajā vietā nonākuši APU futbolisti, kuri divās spēlēs iekrājuši 4 punktus (3-3 pret Trilines un 3-1 pret Fox Travel/3SM). Viņiem uz papēžiem min Trilines, kuri otrajā spēlē ar 1-0 apspēlēja Ostnieka vienību. Nākamajā kārtā beidzot cīņās būs iesaistījušās pilnīgi visas komandas, jo savas pirmās spēles turnīrā aizvadīs Avantex (pret Kāvi) un Ādaži Juniors (pret Garāžu).

Q&A

2016-04-25

Spēles notiks uz 6. laukuma (http://www.keizarmezs.lv/futbols/) ar sintētisko segumu. Būs pieejama duša un ģērbtuves Ķeizarmeža sporta kompleksā (blakus 2. laukumam kartē). Spēles notiks trešdienu vakaros 19:00 un 20:00. Spēlēsim pēc formāta 8pret8 (vārtsargs un 7 laukuma spēlētāji). Spēles laiks 2x25 min bez laika apturēšanas.

 

Ir ievietots kalendārs pirmajai kārtai. Tālākais spēļu kalendārs tiks izlikts līdz nedēļas beigām, tikko būs skaidrs, vai brīvo vietu turnīrā kāda komanda ir gatava aizņemt.

Komandas

2016-04-12

Uz doto brīdi turnīram pieteikušās komandas:

1) Husky

2) LSPA

3) Ādaži Juniors

4) Fox Travel/3SM

5) Maskachka

6) Garāža

7) Baltic express

8) APU

9) Kāvi

10) OSK Ostnieks

11) Trilines Poligrāfija

12) Avantex

 

Izteikušas vēlmi spēlēt:

FK Ziemeļblāzma, TCM Futbols