Jaunumi

Notiks Jūrmalas kausa finālposms

2019-08-09

Sestdien, 10.augustā, Jūrmalas pludmales centrā Majoros notiks Jūrmalas kausa pludmales futbolā finālposms, kura ietvaros tiks aizvadīts arī dāmu komandu turnīrs ar četru komandu piedalīšanos. Spēļu sākums pulksten 11:00.

Atgādinām, ka vīru konkurencē regulārajā sezonā četru posmu kopvērtējumā triumfēja “BFS Atlas Ropaži”, kas par četriem punktiem apsteidza “Beerhouse No1”, bet par deviņiem – “New Project”. Tieši šīs trīs vienības, kā arī “Kreiss” uzskatāmas par galvenajām favorītēm cīņā par galveno balvu.

Vispirms komandas, sadalītas divās apakšgrupās, aizvadīs viena apļa grupu turnīru, noskaidrojot ceturtdaļfinālu pārus.

A grupā startēs “BFS Atlas Ropaži”, FK “Zep/Forevers”, “PFD” un “Free” vienības, bet B grupā – “Beerhouse No1”, “New Project”, “Baltic XL”, “Joga Bonita” un “Kreiss”.

Izslēgšanas cīņu sākums plānots pulksten 13:40, bet fināls – 14:40.

Pērn par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļuva “PFD Kreiss” vienība, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pieveica “FK Zep/Forevers”. Mačā par trešo vietu “New Project” ar rezultātu 2:0 pārspēja “RTU/Beerhouse No1”

Dāmu turnīrā dalību apstiprinājušas četras komandas – “Cerība-Strong”, “MIX”, “MIX 2” un SK “Imanta”. Arī dāmas vispirms aizvadīs viena apļa turnīru katrai vienībai tiekoties ar katru, tādējādi noskaidrojot izejas pozīcijas pirms pusfinālu cīņām. Finālspēles sākums pulksten 14:00.

Pagājušajā gadā par dāmu turnīra uzvarētājām kļuva “Riga United”, kas finālā ar 6:3 pārspēja “Babītes meitenes”.