Jaunumi

Aicinām BEZMAKSAS startēt pludmales futbolā 4.posmā, 3.augustā

2019-07-30

Pludmales futbola draugi!

Aicinām 2019.gada Jūrmalas kausā pludmales futbolā 4.posmā, 3.augustā Majoros, Jūrmalā BEZMAKSAS startēt jaunas komandas (tas, kuras šosezon nepiedalījās vēl ne vienā posmā).

 

Šosezon katrā posmā pie balvām un pārsteigumiem tiek ne tikai laureātu, bet pilnīgi VISI dalībnieki (vairāk informācijas, t.sk. foto un video no iepriekšējiem posmiem http://turniri.lv/jurmalaskauss).

Komandu pieteikšanās sacensību dienā no plkst. 10:15 līdz 10:45 vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu ahazov@inbox.lv (nolikums un pieteikuma lapa pielikumā).

-jau šobrīd ir skaidras, tās 10 komandas (2 no tām, pie nosacījumā, ka startēs 4.posmā), kuras varēs piedalīties fināla posmā 10.augustā;

-jauno komandu dalību 4.posmā (līdz 10 jaunām komandām) ir gatavs apmaksāt turnīra partneris SynotTip (http://synottipsportabars.lv/) ;

-gadījumā, ja 4.posmā būs liela atsaucība no jaunām komandām, tiek izvērtēta iespēja nākamajā sezonā ar partneru atbalstu organizēt pilnīgi visus posmus Jūrmalas kausā pludmales futbolā BEZMAKSAS!