Jaunumi

Jūrmalas kausa pirmajā posmā triumfē “BFS Atlas Ropaži”

2019-06-19

 

Jūrmalas kausa pirmajā posmā triumfē “BFS Atlas Ropaži”

 

Sestdien, 15.jūnijā, startēja tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā, ko organizē biedrība “Football Tournaments Association”, sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi. Tā pirmajā posmā itin pārliecinoši triumfēja “BFS Atlas Ropaži” komanda, aiz sevis atstājot “Beerhouse No1” un “New Project” vienības.

 

“BFS Atlas Ropaži” vienīgos punktus visa turnīra gaitā zaudēja priekšsacīkšu mačā, cīnoties neizšķirti 0:0 ar “VUSK Stolichnaja”, kas pēcāk palika pēdējā, devītajā, vietā.

 

Bez “BFS Atlas Ropaži” no B apakšgrupas spēlēm par pirmo līdz devīto vietu kvalificējās arī “PFD”, kamēr no A grupas bez jau pieminētajām “Beerhouse No1” un “New Project” komandām arī FK “Zep/Forevers”.

 

Pēc pirmā posma turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar sešiem vārtu guvumiem septiņos mačos izvirzījušies Latvijas pludmales izlases kandidāti Pāvels Skalenko (“BFS Atlas Ropaži”) un Edgars Rubenis (“PFD”), bet piecus vārtus sešos mačos guva Viktors Josifovs (“Baltic XL”).

 

Jūrmalas kausa otrais posms notiks 29.jūnijā.

 

Šosezon katrā kārtā visus dalībniekus un viņu atbalstītājus gaida vēl nebijušas balvas un pārsteigumi, tāpēc šīs sacensības vienkārši nedrīkst laist garām!

 

Vienlaicīgi ar finālposmu 10.augustā notiks arī nu jau tradicionālais dāmu turnīrs.

 

Sacensību atbalstītāji: Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Luna Group”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

 

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.