Jaunumi

Notiks Jūrmalas kausa izcīņa sieviešu komandām

2018-07-13

Jau ceturto gadu Jūrmalā notiks pludmales futbola turnīrs sieviešu komandām. Pateicoties turnīra galvenajiem atbalstītājiem, dalība komandām turnīrā ir bez maksas.

 

Turnīrs notiks 4. augustā Jūrmalas pludmales centrā, Jūrmalā, Majoru pludmalē, Ērgļu ielas galā, un tas notiks kopā ar vīriešu turnīra finālspēlēm. Turnīra sākums plkst. 11:00.

 

Spēlētāju skaits komandā - vismaz 5 (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs), maksimāli 10. Visas spēles apkalpos Latvijas Futbola federācijas (LFF) licencēti laukuma tiesneši. Spēles tiks aizvadītas ar oficiālajām Adidas pludmales futbola bumbām. Pateicoties sacensību atbalstītājam, kompānijai Memory Water, turnīra laikā visas komandas tiks nodrošinātas ar dzeramo ūdeni. Turnīra izspēles kārtība tiks noteikta pēc komandu pieteikumu saņemšanas.

 

Par turnīru tiks veidots arī video apskats un būs foto reportāžas. Par labu garastāvokli visas dienas garumā rūpēsies DJ. Sacensību organizatori nodrošina arī medicīnas personāla klātbūtni sacensību laikā.

 

Pieteikt savu komandu iespējams līdz 28. jūlijam, rakstot uz e-pastu ahazov@inbox.lv. Papildus informācija iegūstama pie turnīra organizatora Anatolija Hazova (+371 26751812).

 

IEPRIEKŠĒJIE TURNĪRI:

Gads 1. vieta 2. vieta 3. vieta
2017 Pandas Kreisais Krasts Visām labi!
2016 Pandas Rēzeknes novads Liepājas Titāniks
2015 OMAS&Druškas Rīgas šprotes Rēzeknes novads

 

 2017. gads | foto

 2017. gads | video 

 2016. gads | foto

 2016. gads | video

 2015. gads | foto

 2015. gads | video

 

2018. gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar LFF organizē un vada Futbola turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.


Turnīra atbalstītāji - sporta preču veikals KomandaMemoryWaterSportlexBeerhouse No1ForeversPiebalgas alusSolepharmLotos PharmaBella.


Latvijas Futbola federācija un Futbola turnīru asociācija