Video no finālposma + sieviešu turnīrs

2018-08-10

Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļūst “PFD Kreiss”

2018-08-09

Sestdien, 4.augustā, noslēdzās Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem kļuva “PFD Kreiss” vienība, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pieveica “FK Zep/Forevers”. Tikmēr par dāmu turnīra uzvarētājām kļuva “Riga United”, kas finālā ar 6:3 pārspēja “Babītes meitenes”.

Bildes no finālposma + sieviešu turnīrs + apbalvošana.

2018-08-06

Notiks Jūrmalas kausa finālposms

2018-08-03

Sestdien, 4.augustā, notiks Jūrmalas kausa pludmales futbolā finālposms ar priekšsacīkšu desmit labāko komandu piedalīšanos. Finālposms ierasti notiks divās kārtās: priekšsacīkstes, kurā visas komandas, sadalītas divās grupās pa piecām, izspēlēs viena apļa turnīru, un izslēgšanas cīņas sākot ar ceturtdaļfināla kārtu.

Sieviešu turnīrā spēļu grafiks

2018-08-03

Sestdien, 4.augustā, Jūrmalas kausa pludmales futbolā sieviešu turnīrā spēles ilgums 2x8 min., komandas aizvada 1 apļa turnīru pēc kura rezultātiem seko play-off. 1/2 fināls 1.vieta - 4.vieta, 2.vieta - 3.vieta. 1/2 finālu zaudētāji spēlē par 3.vietu, uzvarētāji par 1.vietu.

Finālposma spēļu saraksts.

2018-08-02

Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Finālposma spēļu saraksts.
04.08.2018. no 11:00
Jūrmala, Majoros, Ērgļu ielas galā.

Video apskats no 4.posma.

2018-08-02

Noskaidroti Jūrmalas kausa finālposma dalībnieki

2018-07-30

Sestdien, 28.jūlijā, notika tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā ceturtais, noslēdzošais, priekšsacīkšu posms. Par tā uzvarētājiem kļuva “Kreiss” vienība, bet pēdējo “ceļazīmi” uz finālposmu nopelnīja “Baltic XL” komanda, aiz sevis atstājot “BFS Atlas”.

Bildes no 4.posma.

2018-07-29

Notiks Jūrmalas kausa ceturtais posms

2018-07-27

Sestdien, 28.jūlijā, notiks tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā ceturtais posms, kura laikā tiks noskaidrotas pēdējās fināla posma dalībnieces. Pēc aizvadītiem trim posmiem kopvērtējuma vadībā atrodas “Kreiss” vienība, kas par 13 punktiem apsteidz “New Project”, bet cīņa par vietu desmitniekā visticamāk risināsies starp četrām komandām, kas kopvērtējuma tabulā šobrīd ieņem vietas no astotās līdz vienpadsmitajai. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

Jūrmalas kauss 2018. 2.posms. Video.

2018-07-18

Posmā uzvar “Joga Bonita”, līderpozīcijas saglabā “Kreiss”

2018-07-17

Sestdien, 14.jūlijā, notika tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā trešais posms. Nedaudz negaidītu uzvaru tajā izcīnīja “Joga Bonita” vienība, kamēr līderi “Kreiss” ieņēma otro vietu, saglabājot pirmo ailīti kopvērtējuma tabulā.

Bildes no 3.posma.

2018-07-16

Notiks Jūrmalas kausa izcīņa sieviešu komandām

2018-07-13

Jau ceturto gadu Jūrmalā notiks pludmales futbola turnīrs sieviešu komandām. Pateicoties turnīra galvenajiem atbalstītājiem, dalība komandām turnīrā ir bez maksas.

Notiks Jūrmalas kausa trešais posms

2018-07-12

Sestdien, 14.jūlijā, notiks tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā trešais posms. Pēc aizvadītiem diviem posmiem kopvērtējuma vadībā atrodas “Kreiss” vienība, kas par 10 punktiem apsteidz “New Project”. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

2018-07-07

“Kreiss” nostiprinās Jūrmalas kausa līderpozīcijās

2018-07-04

Aizvadīts Jūrmales domas kausa otrais posms pludmales futbolā. Tajā, gluži kā pirmajā posmā, uzvaru izcīnīja “Kreiss” vienība, līdz ar to kopvērtējumā attālinoties no tuvākajiem sekotājiem “New Project” desmit punktu attālumā.

Bildes no 2.posma

2018-07-01

Notiks Jūrmalas kausa otrais posms

2018-06-28

Sestdien, 30.jūnijā, notiks tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Pirmajā, kas notika pirms divām nedēļām, 11 komandu konkurencē triumfēja “Kreiss”, aiz sevis atstājot “New Project” un “Beerhouse No1” vienības. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

Jūrmalas kauss 2018. 1.posms. Video.

2018-06-23

Pirmajā posmā uzvar “Kreiss”

2018-06-21

Sestdien, 16.jūnijā, sākās tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā, kas šogad reizē ir arī Latvijas čempionāta Pirmās līgas sacensības. Atklāšanas posmā pirmo vietu izcīnīja “Kreiss”, aiz sevis atstājot “New Project” un “Beerhouse No1” vienības.

Bildes no 1.posma.

2018-06-19

Sāksies Jūrmalas kauss pludmales futbolā

2018-06-15

Sestdien, 16.jūnijā, sāksies tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā, kas šogad reizē būs arī Latvijas čempionāta Pirmās līgas sacensības. Turnīrs notiks katru otro nedēļu, finālposms – 4.augustā. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.