Jaunumi

Notiks Amatieru futbola turnīrs „JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012”

2013-04-07
Jaunums

Laika posmā no 2012. gada maijam līdz augusta beigām, OSC futbola laukumā (sintētiskais) notiks minifutbola sacensības            (7pret 7) „Joma Minifootball Cup 2012”! Turnīra spēles notiks darbdienu vakaros (plānots- Pirmdiena, Trešdiena, Ceturtdiena (vienā vai divās no šīm dienām))!

Plānots, ka turnīrā piedalīsies minimums 10 līdz 20 (varam uzņemt arī vairāk)! Ja turnīram pieteiksies ne vairāk kā 13 komandas, tad katra komanda aizvadīs savstarpējās spēles ar katru no pretiniekiem! Ja vairāk, tad dalīsimies grupās, bet neatkarīgi no tā, katrai komandai ir garantētas vismaz 8 spēles (plānojam 8-12 spēles)! Pēc tam, kad uzzināsim turnīra medaļniekus, tiks aizvadīta KAUSA IZCĪŅA, kurā piedalīsies visas turnīra komandas! Galvenā balva būs atpūtas kompleksa  „KOLOTILOVKA”  bezmaksas apmeklēšana! Regulārā čempionāta medaļnieki tiks apbalvoti ar kausiem, medaļām un dāvanu kartēm no veikala "DEPORT"(JOMA)! 

Visiem turnīra dalībniekiem būs iespēja iegādāties JOMA produkciju  veikalā „DEPORT” (www.joma-sport.lv) ar 30 % atlaidi!

Turnīra dalības maksa 280,- LS apmēra, par ko tiks segta laukuma īre, balvu fonds, tiesneša un turnīra organizātoru darbs!  Pieteikšanas turnīram un papildus informācija rakstot uz skorpion90@inbox.lv vai zvanot Edgaram Martinsonam 27564502! Pieteikties turnīram līdz 1.maijam un organizatoriskā sanāksme maija sākumā! Sanāksme tiks uzreiz publicēts turnīra kalendārs! Turnīra nolikums www.turniri.lv/jomacup2012 tiks publicēts 2.aprīlī!

Turpinās pieteikšanās "Joma Minifootball Cup 2012" turnīram.

2013-04-07
Jaunums

Turpinās pieteikšanās "Joma Minifootbal Cup 2012" turnīram! Uz doto brīdi dalību turnīrā ir apstiprinājušas 8 komandas! Atgadinam, ka pieteikties turnīram varēs līdz 2.maijam! Dalībnieku saraksts tiks publicēts 4.maijā! Sadaļa "Dokumenti" var apskatīt turnīra nolikumu!

Komandu sapulce 17.maijā

2013-04-07
Jaunums

Uz doto brīdi turnīram pieteikušās 10 komandas (vēl var pieteikties 2-3 komandas), bet neatkarīgi no tā 17.maijā 19.00 Olimpiskajā sporta centrā(konferenču zāle otrajā stāvā) notiks organizatoru un komandu menedžeru sapulce! Komandas, kuras apstiprināja dalību  "Joma Minifootball Cup 2012" turnīrā:

-JFK Saskaņa

-LSPA/DEPORT

-LAS

-SQUARE +

-MASKACHKA CITY 

-TRILINES

- SC NIAP

-PMK BALOŽI

- SC SANTOS

- VFA

Turnīrā piedalīsies 12 komandas

2013-04-07
Jaunums

Ir notikusi "Joma Minifootball cup 2012" organizatoriskā sapulce.

Tournament Preview

2013-04-07
Jaunums

Ieskatoties uz turnīra dalībniekiem, centīsimies prognozēt, kuras komandas cinīsies par visaugstākājām vietām! 

Notiks pirmā turnīra kārta.

2013-04-07
Jaunums

Jau 06. jūnijā Olimpiskajā sporta centrā notiks " Joma Minifootball cup 2012" turnīra pirmā kārta.

06.06.2012

20:45 LAS - Granitas

Turnīra pirmajā spēle viena no pretendentiem uz medaļām LAS komanda centīsies apliecināt savu favorītu statusu spelē pret Granitas! Ieskatoties Granitas  komandas pieteikumā - komandā nav lielo zvaigžņu, tapēc visdrīzāk varētu prognozēt vieglu LAS uzvaru, tomēr ši ir turnīra pirmā spēle,  tapēc varam sagaidīt no šīs spēles arī kādu pārsteigumu!

PROGNOZE: Viegla LAS uzvara.

20:45 Riga United - PMK Baloži 

Šajā spēle par nelielu favorītu tiek uzskatīta Riga United komanda, jo pēdējos gados PMK Baloži komanda nerādīja labu spēli futbola turnīros, parsvarā pieskatāma pie pastarītēm. Cerēsim, ka puiši no Baložiem centīsies pierādīt, ka nav ar pliku roku ņemami.

PROGNOZE: RIGA UNITED UZVARA VISMAZ AR DIVU VĀRTU STARPĪBU.

21:45 LSPA/DEPORT - Turniri.lv/ Fk Adaži 2 

Kā katrā spelē praktiski ar jebkuru pretinieku par favorītiem tiek uzskatīti LSPA/DEPORT komanda, tāpēc arī šajā spēlē viņi tiek uzskatīti par favorītiem! Pretī viņiem stāsies 2. līgas komandas Fk Ādaži dublieru komanda (Fk Adaži 2. līgas Vidzemes zonā pagaidām ir  1. vietā).Ja pirmajā puslaika LSPA/DEPORT komandas gūs kadus 2-3 bezatbildes , tad es domāju, ka Fk Adaži dublieriem būs grūti kaut ko likt pretī.

PROGNOZE: Viegla LSPA/DEPORT uzvara.

21:45 SQUARE + - SC NIAP

Šāja spēle arī par nelielu favorīti tiek uzskatīti SQUARE + futbolisti, tomēr ziemas sezonā šī komanda daudzās spēlēs ar vājākiem pretiniekiem mocījas līdz spēles beigu signālam pieļaujot daudz rupju kļūdu, kuras SC NIAP futbolisti mierīgi varētu izmantot un sagadāt SQUARE + komandai lielas problēmas.

PROGNOZE: SQUARE + UZVARA

07.06.2012

21:15 JFK SASKAŅA - TRILINES

No organizatoru viedokļa, šī spēle būs viena no aizraujošakām spēlēm pirmajā kartā. JFK Saskaņa centīsies apliecināt savu favorītu statusu un parādīt uz ko šī komanda būs spējīga turnīra gaitā. Lielu lomu noteikts, kadā sastavā ieradīsies Saskaņas puiši, tomēr atnākot visiem labākiem būs grūti sagraut Trilines komandu, it īpaši, zinot to, ka TRILINES nekad nezaude ar graujošiem rezultātiem, un komanda ir pieredzējuši spēlētāji, kuri grūtos brīžos var atnest uzvaru komandai!

PROGNOZE: JFK "SASKAŅA" UZVARA GRŪTĀ SPĒLĒ

21:15 FK MASKACHKA CITY - SC SANTOS

Ļoti grūti kaut ko prognozēt šajā spēlē, komandu spēki varētu būt samēra līdzīgi. Ļoti lielu lomu spēles, kādos sastāvos ieradīsies komandas uz spēli. Tomēr Sc Santos ir lielāka pieredze, kas varētu arī nospelēt savu lomu.

PROGNOZE: NEIZŠĶIRTS vai SANTOS uzvara ar vienu vārtu starpību

Favorīti sāk ļoti parliecinoši

2013-04-07
Jaunums

Pagajušajā nedēļa ar sešām spēlēm Olimpiskajā sporta centrā startēja "Joma Minifootball cup 2012" futbola sacensības. Kā tika prognozēts favorīti ierakstīja savā kontā 3 punktus un izdarīja to bez jebkādām grūtībām. Jaatzīme, ka pirmajā kārta visās sešās spelēs tika noskaidrots uzvarētājs.

Pirmajā kārta turnīta favorīti sagrāva savus pretiniekus ar kopējo rezultātu 22:1 (LAS 11-0 Granitas, LSPA/DEPORT 6-0, JFK "SASKAŅA" 5-1 TRILINES") un visas 3 komandas pēc pirmās kartās atrodas vadošajā trijniekā . Šajā kārta uzvaras guva arī SQUARE +, RIGA UNITED un MASKACHKA CITY komandas. Turnīra vadība saka "Paldies" komandām par ļoti godīgu spēli pirmās kārtas ietvaros              (6 spēlēs tikai 4 dzeltenās kartiņas).

Risināsies otrā sacensību kārta

2013-04-07

Šonedēļ Olimpiskajā sporta centrā notiks "Joma Minifootball Cup 2012" turnīra otrā kārta.

Pagajušāja kārta, kā jau minējam, pārsvāra parsteigumi nenotika, un favorīti paņēma savus punktus. Šaja kārta derētu atzīmēt divas spraigas cīņas starp SQUARE + un SC SANTOS, kā arī starp divām augšgala komandām LSPA/DEPORT un MASKACHKA CITY.   

Pirmās kārtas labākais spēletājs - Romans Šarando (LAS).

2013-04-07
Jaunums

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējas pirmās kārtas labāko spēletāju. Par to ir kļuvis LAS komandas uzbrucējs Romans Šarando, kurš guvis sešus vārtus savas komandas labā, un parliecinoši izvirzījies rezultatīvāko spelētāju saraksta augšgalā. Apsveicam Romanu ar tik lielu rezultatīvitāti pirmās kārtas ietvaros!

Turnīrs uzņem apgriezienus

2013-04-07

 

Šonedēļ pēc divu nedēļu pārtraukuma, atsāksies „Joma Minifootball Cup 2012” futbola turnīrs amatieriem.

Kā jau minējam bez punktu zaudējumiem palikušas 5 komandas, un šīs kārtas ietvaros 4 komandas tiksies savā stārpa. Turnīra līdervienība LAS komanda eksaminēs Riga United vīrus (3.vieta), un otrajā spraigajā duelī tiksies SQUARE + (5.vieta) un LSPA/DEPORT (2. vieta). Tāpat šajā kārta būs iespēja tikt pie punktiem komandām Turniri.lv, SC Niap , SC Santos un PMK Baloži komandām, šīs komandas arī spēles savā starpā.

Otrajā kārtā bez pārsteigumiem.

2013-04-07

Pagājušajā nedeļā risinājās „Joma Minifootball Cup 2012” turnīra otrā kārta. Kārta tika aizvadīta bez pārsteigumiem un līderi palika savās pozīcijās. Jaatzīme, ka 5 komandas pagaidām cīnās ar simtprocentīgu bilanci, un arī šajā kārta netika fiksēts neviens neizšķirts. Vēl jaatzīme, ka piecas komandas jorojam cīnās bez punktiem. 

DK lēmumi pēc otrās spēļu kārtas

2013-04-07
Jaunums

Olimpiskajā sporta  centrā , 14. jūnijā notika turnīra Disciplinārās komitejas sapulce. Izvertējot tiesnešu un turnīra administrātoru ierakstus protokolā, DK nolemj:

DK lēmumi pēc trešās kārtas

2013-04-07
Jaunums

Olimpiskajā sporta centrā , 28. jūnijā notika turnīra Disciplinārās komitejas sapulce. Izvertējot tiesnešu un turnīra administrātoru ierakstus protokolā, DK nolemj:

JFK "Saskaņa" uzstāda rezultativitātes rekordu un kļūst par turnīra līderiem

2013-04-07
Jaunums

Pagājušajā nedeļā risinājās „Joma Minifootball Cup 2012” turnīra trešā kārta. Joprojām līderi ir tie paši. Pēc trešās kārtas tikai 3 komandas saglabājušas simtprocentīgu bilanci (LAS, LSPA, JFK SASKAŅA), kā arī vēl 3 komandas cīnās bez punktiem. Šajā turnīrā jau nospēlētas 18 spēles, tomēr nevienā spēle nav fiksēts neizšķirts. Jaatzīmē, ka šajā kārta tika uzstādīts rezultativitātes rekords (JFK Saskaņa sagrāva Maskachka City 15-1), pateicoties tik augstai rezultativitātei, JFK "Saskaņa" kļuvusi par turnīra līderiem atbīdot uz otro vietu LAS komandu. 

Otrās kārtas labākais spēlētājs - Deniss Bikovskis (JFK SASKAŅA).

2013-04-07

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējas otrās kārtas labāko spēletāju. Par to ir kļuvis JFK "Saskaņa" komandas  pussargs Deniss Bikovskis, kurš guvis četrus vārtus savas komandas labā palīdzot tai izcīnīt uzvaru ar rezultātu 6-1! Apsveicam  Denissu ar lielisku sniegumu mūsu turnīra ietvaros.

Lasīt vairāk

JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012 - 2 тур.

2013-04-07
Jaunums

JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012 - 2 тур.
На прошлой неделе в Олимпийском спортивном центре (ул. Гростона 6б, Рига) прошол второй турнир по минифутболу JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012 при поддержке SMSCREDIT.LV i JOMA-SPORT.LV.
Во втором туре неожиданностей не произошло, все команды фавориты одержали лёгкие победы.

JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012 - 1 тур.

2013-04-07
Jaunums

На прошлой неделе в Олимпийском спортивном центре (ул. Гростона 6б, Рига) стартовал турнир по минифутболу JOMA MINIFOOTBALL CUP 2012 при поддержке SMSCREDIT.LV i JOMA-SPORT.LV.

В этом году участия принимают 12 команд. Все команды сыграют на этом турнире 11 игр, а после окончания турнира пройдёт однодневный КУБОК.

Trešās kārtas labākais spēlētājs- Raimonds Ulpe(LSPA/Deport)

2013-04-07

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās trešās kārtas labāko spēlētāju.                                                           

Ceturtās kārtas labākais spēlētājs-Artūrs Podluckis(Turniri.lv/Fk Adaži 2)

2013-04-07
Jaunums

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās ceturtās  kārtas labāko spēlētāju.  

Piektās kārtas labākais spēlētājs- Aleksandrs Upenieks(TRILINES)

2013-04-07

    Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās piektās kārtas labāko spēlētāju. 

Sestās kārtas labākais spēlētājs- Andis Dombrovskis( LSPA/Deport)

2013-04-07

      Turnīra  "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās sestās kārtas labāko spēlētāju. 

DK lēmumi pēc astotās kārtas

2013-04-07
Jaunums

Olimpiskajā sporta centrā, 2.augustā notika turnīra Disciplinārās komitejas sapulce. Izvērtējot tiesnešu un turnīra administrātoru ierakstus protokolā, DK nolemj:

Septītās kārtas labākais spēlētājs- Artjoms Babičevs(Maskachka City)

2013-04-07
Jaunums

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās septītās kārtas labāko spēlētāju. 

DK lēmumi pēc devītās kārtas

2013-04-07
Jaunums

Olimpiskajā sporta centrā, 9.augustā notika turnīra Disciplinārās komitejas sapulce. Izvērtējot tiesnešu un turnīra administrātoru ierakstus protokolā, DK nolemj:

Astotās kārtas labākais spēlētājs - Jānis Šteimaks(LSPA/Deport)

2013-04-07

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās astotās kārtas labāko spēlētāju. 

Devītās kārtas labākais spēlētājs - Aleksandrs Miheikins(SQUARE+)

2013-04-07

  Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās devītās kārtas labāko spēlētāju. 

Informācija par kausa izcīņu

2013-04-07
Jaunums

Olimpiskajā sporta centrā 25.augustā notiks "Joma Minifootball Cup 2012" kausa izcīņa (Kolotilovka Cup). Spēļu sākums 18:00. Uzreiz pēc kausa izcīņas(ap 21:00) notiks turnīra laureātu apbalvošana. Uz kausa izcīņu komandas var pieteikt ne vairāk kā 12 spēlētājus. Komandām uz kausa izcīņu var pieteikt 2 spēlētājus, kuri nespēlēja regulārājā čempionātā. Spēles formāts 2x13 min, ja neizšķirts, tad pēcspēles soda sitienu izpilde(katrai komandai 3 sitieni).

Desmitās kārtas labākais spēlētājs - Eduards Mišuta( JFK Saskaņa)

2013-04-07

 Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējās desmitās kārtas labāko spēlētāju.

Vienpadsmitās kārtas labākais spēlētājs - Aleksandrs Agapovs(TRILINES)

2013-04-07
Jaunums

Turnīra "Joma Minifootball Cup 2012" organizātori izvēlējas vienpadsmitās kārtas labāko spēlētāju. 

JFK "SASKAŅA" triumfē regulārajā čempionātā

2013-04-07
Jaunums

23 . Augustā ar pēdējas kārtas spēlēm nosledzās "Joma Minifootball Cup 2012" čempionāts amatieriem.

JFK "Saskaņa" uzvar arī kausa izcīņā

2013-04-07

   26. Augustā ar Kolotilovka Cup kausa izcīņu nosledzās " Joma Minifootball Cup 2012" čempionāts amatieriem