Jaunumi

Aicinām komandas pieteikties minifutbola turnīram "Joma Cup"

2013-04-07
Jaunums

No šā gada 7.jūnija līdz 26.augustam Latvijas Universitātes stadionā ar dabīgo segumu risināsies populārā spāņu zīmola „Joma” atbalstītais minifutbola turnīrs „Joma Cup”. Pieteikties turnīram būs iespējams līdz pat 30.maijam.

Publicēts turnīra nolikums

2013-04-07
Jaunums

Sadaļā dokumenti varat iepazīties ar turnīra nolikumu, disciplināro reglamentu un pieteikuma anketas formu.

Zināmas jau 11 potenciālās turnīra dalībnieces (papildināta)

2013-04-07
Jaunums

Noskaidrotas jau 11 komandas, kuras izteikušas vēlmi piedalīties "Joma Cup" minifutbola turnīrā.

Zināmas visas turnīra dalībnieces

2013-04-07
Jaunums

Kļuvušas zināmas visas 12 dalībnieces, kuras piedalīsies spāņu zīmola "Joma" atbalstītajā šīs vasaras minifutbola turnīrā "Joma Cup". Varam tikai izteikt gandarījumu par komandu lielo interesi saistībā ar turnīru, jo nepieciešamo 12 dalībnieču sastāvs tika nokomplektēts jau pieteikšanās termiņa pirmo divu nedēļu periodā.

APU: Komandu vieno laba atmosfēra un draudzība

2013-04-07
Jaunums

Tuvojoties turnīra sākumam, aizsākam interviju publikāciju ar visām turnīra dalībniecēm. Kā pirmo uz sarunu aicinājām APU komandas kapteini Kasparu Klūgu, kurš sīkāk stāsta par vienības izveidošanu, sasniegumiem un citām ar komandu saistītajām lietām.

Husky: Labs panākums būs iekļūšana pirmajā sešiniekā

2013-04-07
Jaunums

Arvien straujāk tuvojoties turnīram, turpinām iepazīstināt ar „Joma Cup” minifutbola sacensību dalībniecēm. Šoreiz vārds tiek dots komandai „Husky” tās kapteiņa un izveidotāja Kārļa Zupāna personā.

Komandu kapteiņu sapulce notiks 20.maijā

2013-04-07
Jaunums

Nākamo ceturtdien, 20.maijā plkst.18.30 mājīgajās SIA LaSport veikala telpās (stadiona "Daugava" teritorijā, Augšielā 1) risināsies "Joma Cup" komandu kapteiņu organizatoriskā sanāksme...

Darba Rezerves: Ar pastiprinātu sastāvu par vietu astotniekā

2013-04-07
Jaunums

Turpinot interviju sēriju ar „Joma Cup” turnīra dalībniecēm, šoreiz sīkāk aplūkosim komandu „Darba Rezerves”. Šovasar vienība, kuras aizmetņi veidojušies pērnā gadsimta deviņdesmito gadu izskaņā, ir pastiprinājusi sastāvu un kā minimālais uzdevums nosprausts iekļūšana labāko komandu astotniekā, uzsver kapteinis Ivars Blite.

Saskaņas Centrs: Sastāva ziņā esam spēcīgākie

2013-04-07
Jaunums

Turpinot interviju sēriju ar „Joma Cup” turnīra dalībniecēm, šoreiz uzmanību pievērsīsim vienai no galvenajām favorītēm cīņā par zelta medaļām – „Saskaņas Centram”. Par komandas izveidošanu, sasniegumiem un tālākajiem mērķiem stāsta vienības menedžeris Artūrs Sisoļatins.

Publicēts turnīra kalendārs

2013-04-07
Jaunums

Turnīra sadaļā "kalendārs" iespējams iepazīties ar pilna apjoma kalendāru, kas sastādīts maksimāli cenšoties saskaņot visu komandu vēlmes un intereses.

 


 

FK Aliance: Cīnīsimies par punktiem katrā spēlē

2013-04-07
Jaunums

Arvien straujāk tuvojas „Joma Cup” minifutbola vasaras turnīrs, un turpinām iepazīstināšanu ar visām sacensību dalībniecēm. Šoreiz uzmanības centrā viena no vidējā vecuma ziņā jaunākajām komandām FK „Aliance”, par kuru sīkāk stāsta tās kapteinis Jānis Kleperis.

Turnīrs tuvojas ekvatoram

2013-04-07
Jaunums

Šīs nedēļas pirmdienā un otrdienā tiks aizvadītas "Joma Cup" minifutbola turnīra ceturtās kārtas spēles, sacensībām arvien vairāk tuvojoties vidusposmam - ekvatoram.

Havi-Rimi: Turnīrs solās būt ļoti interesants

2013-04-07
Jaunums

Vairs tikai nedēļa atlikusi līdz vasaras minifutbola turnīra „Joma Cup” sākumam, un esam paspējuši jau iepazīstināt lasītājus ar pusi no sacensību dalībniecēm. Pienācis laiks sākt „otro apli”, un šoreiz tuvāk apskatīsim „Havi-Rimi” komandu, par kuras izveidošanu, līdzšinējiem sasniegumiem un mērķiem gaidāmajā turnīrā stāsta treneris Egils Trušēlis.

RVI: Galvenais mērķis ir gūt baudu no futbola

2013-04-07
Jaunums

Straujiem soļiem tuvojoties „Joma Cup” futbola turnīra pirmajām spēlēm, turpinām iepazīstināšanu ar visām sacensību dalībniecēm. Šoreiz vārds tiek dots RVI vienībai tās menedžera un kapteiņa palīga Vasilija Kravceva personā.

Batoniņi: Esam spējīgi parādīt raksturu

2013-04-07
Jaunums

Turpinot interviju sēriju pirms „Joma Cup” minifutbola turnīra sākuma, kārtējo reizi iepazīstinām ar vienu no sacensību dalībniecēm. Šoreiz uzmanības centrā komanda „Batoniņi” tās kapteiņa Raimonda Ulpes personā.

FK Reāls: Komandas panākumus nodrošina stabilitāte

2013-04-07
Jaunums

Neilgi pirms turnīra sākuma iepazīstinām lasītājus ar pašu pieredzes bagātāko komandu, kas šovasar piedalīsies „Joma Cup” sacensībās – proti, FK „Reāls”. Vārds tiek dots vienam no vienības izveidotājiem, kapteinim Ronaldam Kanoniram.

Džangu Lāči: Lielākie pretinieki būsim paši sev

2013-04-07
Jaunums

Minifutbola turnīrs „Joma Cup” ir teju vai klāt un steidzam iepazīstināt ar vēl „neapskatītajām” sacensību dalībniecēm. Šoreiz vārds tiek dots komandai „Džangu Lāči” tās kapteiņa Kārļa Babuļa personā.

FK Centrs: Mūsu mērķis ir uzvarēt turnīru

2013-04-07
Jaunums

Turpinot iepazīstināšanu ar „Joma Cup” sacensību dalībniecēm, šoreiz uzmanību pievērsīsim FK „Centrs” komandai, par kuras izveidošanu, līdzšinējiem sasniegumiem un tālākiem mērķiem stāsta viens no dibinātājiem Miks Roze.

Sākas minifutbola turnīrs "Joma Cup"

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien ar trim spēlēm Latvijas Universitātes stadionā uz dabīgā seguma Krišjāņa Barona ielā 116a sāksies "Joma Cup" minifutbola turnīrs, kurā kopumā piedalīsies 12 komandas.

FK 13: Svarīga ir spēlētāju lojalitāte komandai

2013-04-07
Jaunums

Neilgi pirms turnīra sākuma piedāvājam lasītājiem interviju ar pēdējo vēl neapskatīto komandu „FK 13”, par kuras izveidošanu, līdzšinējiem sasniegumiem un mērķiem stāsta treneris Edgars Pukinsks.

Turnīrs svinīgi atklāts; aizvadītas pirmās trīs spēles

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien Latvijas Universitātes (LU) stadionā notika svinīga minifutbola turnīra "Joma Cup" atklāšana, pēc kuras tika aizvadītas pirmās trīs sacensību spēles.

Ar pārliecinošu uzvaru turnīru sāk "Saskaņas Centrs"

2013-04-07
Jaunums

Ar pārliecinošu uzvaru ceturtdien "Joma Cup" minifutbola turnīru uzsāka "Saskaņas Centrs" komandas, kas savā pirmajā mačā ar rezultātu 6:1 sagrāva FK "Centrs" vienību.

"Joma Cup" turnīrā sākas otrās kārtas izspēle

2013-04-07
Jaunums

Ar sešām spēlēm šīs nedēļas ietvaros tiks aizvadīta minifutbola turnīra "Joma Cup" otrā kārta, pēc kuras sakarā ar ilgajām Jāņu brīvdienām sekos nedēļu ilgs pārtraukums.

Favorīti izcīna "sausās" uzvaras

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien minifutbola turnīra "Joma Cup" ietvaros tika aizvadītas pirmās trīs otrās kārtas spēles, kurās pie uzvarām tika visas šo dueļu favorītes, turklāt to paveica neielaižot savos vārtos nevienu bumbu.

"Saskaņas Centrs" izcīna vēl vienu pārliecinošu uzvaru

2013-04-07
Jaunums

Vēl vienu pārliecinošu uzvaru minifutbola turnīrā "Joma Cup" aizvadītajā piektdienā izcīnīja "Saskaņas Centrs" komanda, kas otrās kārtas ietvaros ar rezultātu 6:1 sagrāva "Džangu Lāči" vienību.

Trešajā kārtā - komandu fotosesijas!

2013-04-07
Jaunums

Uzreiz pēc nedēļu ilgā svētku pārtraukuma sacensību trešās kārtas dienās 28.jūnijā un 1.jūlijā notiks komandu fotosesijas, kurā jo īpaša uzmanība tiks pievērsta katram no sešiem dueļiem, kā arī veidota visu komandu oficiālo kopbilžu foto galerija.

Tiks aizvadīta "Joma Cup" turnīra trešā kārta

2013-04-07
Jaunums

Pēc lielajām svētku brīvdienām ar sešām spēlēm šīs nedēļas ietvaros Latvijas Universitātes (LU) stadionā atsāksies minifutbola turnīrs "Joma Cup". Atgādinām, ka šajā kārtā notiks komandu fotosesijas, kurās jo īpaša uzmanība tiks pievērsta katram no sešiem dueļiem, kā arī veidota visu komandu oficiālo kopbilžu foto galerija.

Havi-Rimi un FK 13 slēdz "miera līgumu"

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien tika aizvadītas pirmās trīs amatieru minifutbola turnīra "Joma Cup" trešās kārtas spēles. Centrālajā mačā starp divām no sacensību galvenajām favorītēm "Havi-Rimi" un FK "13" tika fiksēts bezvārtu neizšķirts, bet atlikušajās divās cīņās uzvaras laurus plūca "Džangu Lāči" un FK "Husky".

Turnīra vienvadību pārņem "Saskaņas Centrs"

2013-04-07
Jaunums

Ar trim spēlēm ceturtdien noslēdzās "Joma Cup" minifutbola turnīra trešā kārta, pēc kuras vienvadību sacensību kopvērtējuma tabulā pārņēma "Saskaņas Centrs" vienības futbolisti.

Iezīmējas līderu kvartets

2013-04-07
Jaunums

Šīs nedēļas sākumā tika aizvadītas "Joma Cup" minifutbola turnīra ceturtās kārtas spēles, pēc kuras nedaudz izteiktāk iezīmējies līderu kvartets - "Saskaņas Centrs", "Husky", "Havi-Rimi" un FK 13 vienības visas spējušas iegūt vairāk nekā pusi no maksimāli iespējamajiem 12 punktiem.

Tiks aizvadīta turnīra piektā kārta

2013-04-07
Jaunums

Šajā nedēļā tiks aizvadīta "Joma Cup" minifutbola turnīra piektā kārta, kura savos ietvaros sola vairākas ļoti spraigas un intriģējošas cīņas. Tieši šonedēļ savā starpā tiksies gan abas pašreizējās līderes (Saskaņas Centrs un Havi-Rimi), gan arī trešās un ceturtās vietas īpašnieces (FK Husky un FK 13).

FK Centrs pietuvojas līderiem

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien tika aizvadītas pirmās trīs "Joma Cup" minifutbola turnīra piektās kārtas spēles. Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs izdevās izcīnīt FK "Centrs" vienībai, kas tādējādi pietuvojās vadošo komandu pulkam, tāpat pie maksimāli iegūstamajiem trim punktiem tika "Džangu Lāči", bet FK 13 un "Husky" savstarpējo maču noslēdza bez vārtu guvuma.

Saskaņas Centrs nostiprina vadību

2013-04-07
Jaunums

Ceturtdien noslēdzās "Joma Cup" minifutbola turnīra piektā kārta, pēc kuras vēl pārliecinošāk sacensību kopvērtējuma līderpozīcijā nostiprinājās "Saskaņas Centrs" vienība, tādējādi sperot platu soli pretī čempiona titulam.

Jaunu spēlētāju pieteikšana beigsies pirmdien

2013-04-07
Jaunums

Turnīra organizatori atgādina, ka pirmdien, 19.jūlijā, oficiāli beidzas jaunu spēlētāju pieteikšanas termiņš "Joma Cup" turnīrā.

Turnīrs sasniegs ekvatoru

2013-04-07
Jaunums

Šonedēļ tiks aizvadīta sestā no 11 kārtām minifutbola turnīrā "Joma Cup", tādējādi turnīrs būs sasniedzis ekvatoru jeb vidusposmu.

„Joma Cup” turnīrs uzņem arvien straujākus apgriezienus

2013-04-07
Jaunums

Arvien straujākus apgriezienus turpina uzņemt Latvijas Universitātes stadionā ar dabīgo segumu notiekošais populārā spāņu zīmola „Joma” atbalstītais amatieru minifutbola turnīrs „Joma Cup”, kurā aizvadītas jau sešas no 11 paredzētajām kārtām. Stabilā līderpozīcijā atrodas „Saskaņas Centrs” vienība, bet tās tuvākās sekotājas ir „Havi-Rimi”, „Husky” un FK 13 komandas.

Informācija par spēlēm spēcīga lietus un negaisa laikā

2013-04-07
Jaunums

Turnīra organizatori vēlas informēt, ka ļoti spēcīga lietus un negaisa laikā, lai saudzētu laukuma kvalitāti un rūpētos par turnīra dalībnieku drošību, atsevišķas spēles var tikt pārceltas.

Vai septītā kārta ieviesīs izmaiņas turnīra kopvērtējumā?

2013-04-07
Jaunums

Šonedēļ risināsies septītā no 11 kārtām "Joma Cup" minifutbola turnīra ietvaros, kas, iespējams, ieviesīs jaunas izmaiņas sacensību kopvērtējuma tabulā. Interesanti, ka savstarpējos mačos pirmdien tiksies pašreiz pirmajās sešās vietās esošās komandas, bet ceturtdien - vienības, kas atrodas tabulas lejasgalā.

FK 13 paceļas uz trešo vietu; pirmo punktu izcīna "Batoniņi"

2013-04-07
Jaunums

Šīs nedēļas ietvaros "Joma Cup" turnīrā tika aizvadītas septītās kārtas spēles, pēc kurām uz trešo vietu, apsteidzot FK "Husky", pacēlās FK 13 vienība, bet FK "Batoniņi" izcīnīja pirmo punktu sacensību ietvaros.

Notiks turnīra astotā kārta

2013-04-07
Jaunums

Šīs nedēļas ietvaros "Joma Cup" minifutbola turnīra ietvaros tiks aizvadīta astotā no 11 turnīra kārtām, pēc kuras situācija kopvērtējuma tabulā, visticamāk, iegūs vēl skaidrākas aprises.

Vadošais četrinieks nostiprina pozīcijas

2013-04-07
Jaunums

Pēc šonedēļ aizvadītajām "Joma Cup" minifutbola astotās kārtas spēlēm vēl vairāk savas pozīcijas nostiprināja vadošās četras komandas - "Saskaņas Centrs", "Havi-Rimi", FK 13 un "Husky". Visticamāk, tieši starp šīm trim vienībām arī būs meklējamas trīs sacensību godalgoto vietu ieguvējas.

Notiks akcija Latvijas sporta aizstāvībai

2013-04-07
Jaunums

2010.gada 14.augustā notiks peldošais mītiņš, kas veltīts bērnu-jauniešu sporta un Latvijas sporta kopumā atbalstam, tādā veidā simbolizējot protestu pret ārvalstu kredītu nosacījumiem, kas paredz pilnībā pārtraukt Latvijas sporta finansējumu no valsts budžeta. Protesta akciju organizē jaunatnes sabiedriski – politiskā kustība „PatriotiLV” ar 9.Saeimas jaunāko deputātu Alekseju Holostovu priekšgalā.

Izmaiņas spēļu laikos pēdējā kārtā

2013-04-07
Jaunums

Turnīra organizatori informē, ka organizatorisku apstākļu dēļ divas noslēdzošās turnīra spēles un tām sekojošā apbalvošanas ceremonija no ceturtdienas, 26.augusta, pārceļas uz pirmdienu, 30.augustu.

Turnīrs tuvojas kulminācijai

2013-04-07
Jaunums

Šonedēļ Latvijas Universitātes stadionā risināsies devītā no 11 paredzētajām „Joma Cup” minifutbola kārtām. Tādējādi turnīrs arvien vairāk tuvojas savam sportiskā sižeta atrisinājumam un beigu kulminācijai.

Aktuālākais jautājums šajā kārtā neapšaubāmi ir tas, vai punktus zaudē kāda no četrām pašreizējām līderēm („Saskaņas Centrs”, „Havi-Rimi”, FK 13 un „Husky”), jo visām minētajām vienībām jātiekas ar turnīra kopvērtējuma tabulā zemāk esošu pretinieku.

"Saskaņas Centrs" piedzīvo pirmo zaudējumu

2013-04-07
Jaunums

Pirmo zaudējumu turnīra devītajā kārtā piedzīvoja pašreizējā turnīra līdere un galvenā favorīte uz zelta medaļu iegūšanu "Saskaņas Centrs" vienība, kas ar rezultātu 2:4 piekāpās "Reālam", taču joprojām saglabāja pirmo vietu kopvērtējuma tabulā.

Ar SIA "Delator" atbalstu turpinās "Joma Cup" turnīrs

2013-04-07
Jaunums

Ar SIA „DELATOR” atbalstu Latvijas Universitātes stadionā ar naturālo segumu turpinās amatieru minifutbola turnīrs „Joma Cup”, kas risināsies līdz šā gada augusta beigām.

Notiks minifutbola turnīra "Joma Cup" priekšpēdējā kārta

2013-04-07
Jaunums

Ar sešām spēlēm šonedēļ tiks aizvadīta minifutbola turnīra "Joma Cup" priekšpēdējā kārta, kurā priekšlaikus čempionu titulu var nodrošināt "Saskaņas Centrs" vienība.

19.augusta spēles tiek pārceltas uz 26.augustu

2013-04-07
Jaunums

Spēcīgā lietus dēļ, kas ietekmē LU stadiona laukuma kvalitāti, turnīra organizatori pieņēma lēmumu pārcelt 19.augustā paredzētās "Joma Cup" minifutbola turnīra spēles uz ceturtdienu, 26.augustu.

„Joma Cup” turnīrā risināsies izšķirošie notikumi

2013-04-07
Jaunums

Amatieru minifutbola turnīrā „Joma Cup” arvien straujāk tuvojas izšķirošie notikumi un jau pēc nedēļas tiks noskaidrots sacensību uzvarētājs. Patlaban ar vienādu punktu skaitu līderu statusā atrodas FK 13 un „Saskaņas Centrs” komandas, bet uz zelta medaļām teorētiski var pretendēt arī „Havi-Rimi”, kas atrodas punkta atstatumā no abām minētajām vienībām.

Vai "Havi-Rimi" un "Husky" "nodrošināsies" ar vēl trīs punktiem?

2013-04-07
Jaunums

Pirmdien "Joma Cup" minifutbola turnīrā tiks aizvadītas divas spēles, no kurām lielā mērā varētu būt atkarīga komanda secība godalgoto vietu trijniekā. Vispirms plkst.18.30 "Džangu Lāči" tiksies ar "Husky", savukārt dienas otrajā spēlē APU samēros spēkus ar "Havi-Rimi".

"Saskaņas Centrs" centīsies reabilitēties

2013-04-07
Jaunums

Otrdien minifutbola turnīrā "Joma Cup" notiks viena pārceltā desmitās kārtas spēle starp "Saskaņas Centru" un RVI, kā arī 11.kārtas mačs starp FK "Centrs" un FK "Aliance" vienībām. "Saskaņas Centrs" punktus zaudēt vairs nedrīkst atļauties, ja vēlas nedaudz sev atvieglot situāciju pirms noslēdzošās un vienlaikus arī izšķirošās cīņas ar FK 13.

Vai "Darba Rezerves" uzvarēs un pacelsies uz 10.vietu?

2013-04-07
Jaunums

Ceturtdien minifutbola turnīra "Joma Cup" ietvaros notiks divas spēles, kuras vairs nevar ietekmēt vietu sadalījumu labāko četru komandu starpā, taču neraugoties uz šo faktu būs pietiekoši interesantas un no sportiskā viedokļa nozīmīgas.

Pienācis laiks turnīra izšķirošajiem notikumiem

2013-04-07
Jaunums

Pirmdienas vakarā Latvijas Universitātes stadionā tiks aizvadītas divas noslēdzošās spēlēs amatieru minifutbola turnīrā "Joma Cup", pēc kurām pilnībā noskaidrosies gan sacensību uzvarētājs, gan viss godalgoto vietu trijnieks.

"Joma Cup" turnīrā triumfē "Saskaņas Centrs"

2013-04-07
Jaunums

Ar "Saskaņas Centra" vienības triumfu pirmdien Latvijas Universitātes stadionā noslēdzās amatieru minifutbola turnīrs "Joma Cup". Otro vietu sacensību noslēguma tabulā izcīnīja "Havi-Rimi" vienība, bet bronzas godalgas nopelnīja FK 13 futbolisti.