adidas Inčukalna ziema 2009  
 
Komandas2013-04-07
Zināmas visas Inčukalna turnīra dalībnieces!

Sveicināti futbola draugi!

Ar prieku varam paziņot, ka darbu uzsākusi telpu futbola turnīra "adidas Inčukalna Ziema 2009" oficiālā mājaslapa, kur atradīsiet visu ar turnīru saistīto informāciju. Šajā ziemā Inčukalna sporta kompleksā spēkus samēros desmit komandas, kuras līdzīgi kā pērn cīņu par medaļām aizvadīs septiņos sabraukumos.

Turnīram pieteikušās visas sešas pērnās sezonas spēcīgākās vienības. Čempionu titulu lūkos nosargāt šīs vasaras FTA "Adidas" vasaras telpu futbola Amatieru līgas uzvarētāja "Remus", kurai nopietnu konkurenci sagādās iepriekšējās ziemas sudraba medaļniece AFC Riola (pērn I'M), kā arī pagājušās sezonas trešās vietas ieguvēja FK13, kas iepriekš bija pazīstama ar nosaukumu "Stingrs Pamats". Iepriekš minētajām vienībām nopietnu konkurenci noteikti sastādīs arī "Diskusiju Klubiņš", SEB un mājinieki "Inčukalns".

Šī gada ziemas čempionātā debitēs četras jaunas komandas - "Moloko", "Viļķene", "All United" un LSPA.

Visas 10 komandas sākumā aizvadīs regulāro čempionātu, savukārt turnīra pēdējā sabraukumā 6.martā tiks aizvadīta kausa izcīņa, kurā piedalīsies visas 10 sacensību dalībnieces.

...
2013-04-07
Disciplinārās sankcijas "Moloko" komandai
Sakarā ar sarkanās kartiņas nopelnīšanu 17.oktobrī notikušajā mačā starp "Moloko" un "Viļķene" komandām vienas spēles diskvalifikācija piespriesta "Moloko" futbolistam Kasparam Podskočijam.
...
2013-04-07
Publicēts spēļu kalendārs
Turnīra mājaslapa sadaļā "kalendārs" publicēts sešu regulārā čempionāta sabraukumu kalendārs. Kā vēstīts, 6.martā tiks aizvadītas kausa izcīņas spēles.
Aicinām komandas, kuras vēl to nav izdarījušas, pēc iespējas ātrāk iesniegt spēlētāju pieteikumu turnīram.
Inčukalna ziemas turnīra pirmais sabraukums jau 17.oktobrī. Uz drīzu tikšanos!
...
2013-04-07
Ar divām uzvarām turnīru sāk FK 13 futbolisti
17. oktobrī Inčukalna sporta kompleksā tika aizvadīts pirmais sabraukums telpu futbola turnīrā "adidas Inčukalna ziema 2009", kura ietvaros komandas izspēlēja piecas spēles.

Veiksmīgs jaunās sezonas starts padevās "FK 13" telpu futbolistiem, kuri ar rezultātu 4:3 pārspēja "Moloko", savukārt savā dienas otrajā mačā ar 7:2 pārliecinoši lika kapitulēt arīdzan "All United" vienībai. Pateicoties šīm divām uzvarām "velna duča" vīri izvirzījās regulārā čempionāta līderpozīcijā ar sešiem punktiem, savukārt rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar pieciem vārtu guvumiem nostiprinājās Andris Skrastiņš, kurš pirmajā sabraukumā sāncenšu vārtsargus sarūgtināja piecas reizes.

Ar simprocentīgu bilanci Inčukalna ziemas turnīru uzsāka arī AFC "Riola" un "Viļķene" komandas. Pirmā ar 3:2 pieveica mājiniekus inčukalniešus, izšķirošos vārtus uzvarētāju labā otrā puslaika vidū gūstot Sergejam Radionenko. Savukārt viļķenieši, atspēlējoties no nelabvēlīgā 0:1, spēja raidīt piecas bezatbildes bumbas "Moloko" vārtos, tādējādi svinot pārliecinošu uzvaru ar 5:1. Divus vārtus "Viļķenes" labā guva Ruslans Kutuzovs.

Spītējot neveiksmei pirmajā mačā, otrajā piegājienā uzvaru tomēr izdevās izcīnīt "Inčukalna" komandai, kas ar 7:2 sagrāva "All United", kas līdzīgi kā "Moloko" pirmajā sabraukumā cieta neveiksmi abās aizvadītajās spēlēs.

Turnīra nākamais sabraukums 28.novembrī, kad cīņā iesaistīsies arī visas pārējās sacensību dalībnieces.

Uz tikšanos!


...
2013-04-07
Jau sestdien - otrais sabraukums turnīrā "adidas Inčukalna ziema 2009"
Jau šajā sestdienā tiks aizvadīts otrais sabraukums telpu futbola turnīrā "adidas Inčukalna ziema 2009".
Šoreiz laukumā varēs redzēt pilnīgi visas desmit komandas, turklāt plkst.12 gaidāma šī sabraukuma centrālā spēle, kurā tiksies abas pērnās sezonas spēcīgākās vienības - "Remus" un AFC "Riola". "Remus" komandai šī būs pirmā spēle turnīrā līdzīgi kā SEB, LSPA un "Diskusiju Klubiņš" futbolistiem.
Uz tikšanos Inčukalna sporta kompleksā!

...
2013-04-07
Pēc diviem sabraukumiem vadību saglabā FK 13 komanda
Aizvadītajā nedēļas nogalē Inčukalna sporta kompleksā tika aizvadīts otrais sabraukums telpu futbola turnīrā "adidas Inčukalna ziema 2009". Līderpozīcijas pēc astoņām sestdien notikušajām cīņām saglabāja FK 13 vienība.

FK 13 komanda divās ļoti spraigās cīņās guva uzvaru un cīnījās neizšķirti. Vispirms "velna duča" vīri ar rezultātu 3:2 pieveica mājinieku komandu "Inčukalns", pateicoties Artūra Ēdolfa pēdējā minūtē gūtajiem vārtiem, savukārt mačā pret "Diskusiju Klubiņu" FK 13 ar sāncenšiem slēdza "miera līgumu" - 3:3. Jāpiebilst, ka šajā mačā Ēdolfs guva divus vārtus Fk 13 labā, bet "Diskusiju Klubiņam ar diviem vārtu guvumiem mača protokolā atzīmējās Ivars Asnis.

Ar divām uzvarām šo sezonu Inčukalna turnīrā uzsāka pašreizējā titula īpašniece "Remus", kas ar 5:1 uzveica pērn par vicečempioni kļuvušo AFC "Riola", savukārt dienas otrajā spēlē ar 5:0 lika kapitulēt arī SEB vienībai.

Tāpat punktu ražu papildināja "Viļķene", pirmajā cīņā gan nedaudz negaidīti ar 3:4 piekāpjoties "All United", taču pēc tam reabilitējoties par šo neveiksmi ļoti rezultatīvā un dramatiskā spēlē pret "SEB" (8:5).

Neveiksmīgs šis sabraukums izrādījās "Inčukalns" vienībai, kura, kā jau minēts, ar 2:3 pašā galotnē piekāpās FK 13, savukārt spēlē pret LSPA kapitulēja sāncenšiem ar 0:3.

Savukārt pirmo uzvaru turnīrā, pateicoties uzvarai 5:1 pār LSPA, guva "Moloko" futbolisti.

Turnīra tabulā FK 13 vīri ar desmit punktiem četros mačos ieņem līderpozīciju, bet viņu tuvākie sekotāji ir "Remus" un "Viļķene" vienības, kurām ir seši punkti. Piecām komandām - AFC "Riola", "Inčukalns", LSPA, "All United" un "Moloko" - patlaban ir trīs punkti, "Diskusiju Klubiņš"ieguvis vienu punktu, bet SEB patlaban ir vienīgā punktus neguvuši vienība.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar pieciem gūtiem vārtiem līderu statusā atrodas "Remus" pārstāvis Jānis Šteimaks, FK 13 spēlētājs Andris Skrastiņš un "Viļķenes" futbolists Artūrs Apšs.

Turnīra trešais sabraukums tiks aizvadīts 12.decembrī.
...
2013-04-07
Turnīra vadību pārņem "Remus"
Pēc iepriekšējā nedēļas nogalē notikušā trešā sabraukuma telpu futbola turnīrā "adidas Inčukalna ziema 2009" vadību pārņēmusi pērnās sezonas čempione "Remus" vienība, kas izcīnījusi jau četras uzvaras pēc kārtas.

Šajā kārtā "Remus" guva divas pārliecinošas uzvaras, ar rezultātu 6:0 pieveicot bez sastāva ziņā novājināto un bez maiņām spēlējošo "Inčukalns" vienību, savukārt nākamajā cīņā ar negaidīti lielu pārsvaru 9:2 lika kapitulēt "Diskusiju Klubiņš" vienībai. Ar īpaši sekmīgu sniegumu izdevās izcelties vienam no "Remus" līderiem Jānim Šteimakam, kurš par abiem mačiem kopā guva septiņus vārtus un ar kopumā 12 rezultatīviem sitieniem ir izvirzījies pirmajā pozīcijā trāpīgāko futbolistu sarakstā.

Pēc trešā sabraukuma uz otro pozīciju atkrita iepriekšējā turnīra līdere "FK 13", kas šo kārtu izlaida. Savukārt uz trešo vietu pacēlās "Moloko", kuras sastāvā šoreiz spēlēja Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa sastāvā.

Tieši Cauņas pēdējās sekundēs gūtie vārti ļāva "Moloko" "izraut" svarīgu neizšķirtu mačā ar vienu no turnīra galvenajām favorītēm AFC "Riola" (5:5), savukārt vēl vienā cīņā "Moloko" guva šis sezonas iespaidīgāko uzvaru, ar rezultātu 15:1 sagraujot pastarīti "All United".

Otro uzvaru iepriekšējā nedēļas nogalē izcīnīja mājinieki "Inčukalns", kas pēc neveiksmes mačā ar "Remus" nākamajā cīņā reabilitējās un saspringtā duelī ar 4:3 pieveica SEB. Jāpiebilst, ka SEB futbolisti, kuri trešajā sabraukumā guva pirmo punktu neizšķirtā pret AFC "Riola", joprojām ir vienīgi, kas nav guvuši nevienu uzvaru turnīrā.

Turnīra tabulā, kā jau minēts, ar 12 punktiem vadībā atrodas "Remus" vienība, no kuras par diviem punktiem atpaliek "FK 13". Trešajā pozīcijā ar septiņiem punktiem atrodas "Moloko", par punktu mazāk ir "Viļķene" un "Inčukalns" vienībām, savukārt ar sešiem punktiem sestajā vietā ierindojas AFC "Riola".

"Diskusiju Klubiņš" ieguvis četrus punktus, LSPA un "All United" pa trim, savukārt pēdējā vietā ar vienu punktu atrodas SEB vienība.

Turnīra nākamais sabraukums tiks aizvadīts 9.janvārī.
...
2013-04-07
Arī kausa izcīņa noslēdzas ar "FK 13" vienības triumfu

Ar kausa izcīņas sacensībām aizvadītajā nedēļas nogalē Inčukalna sporta kompleksā noslēdzās telpu futbola turnīrs "adidas Inčukalna ziema". Līdzīgi kā regulārajā čempionātā uzvaras laurus plūca "FK 13" vienība, kas finālā ar rezultātu 3:2 pieveica kausa turnīrā ļoti veiksmīgi spēlējošo SEB komandu, tādējādi pievienojot zelta godalgām arī kausa titulu.

Ar medaļām, kausiem un vērtīgām turnīra atbalstītāja "adidas" sarūpētām balvām tika apbalvotas labākās komandas un spēlētāji. Jau ziņots, ka regulārajā čempionātā triumfēja "FK 13", otrajā vietā atstājot "Remus" vienību, bet trešajā "AFC Riola" komandu.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 25 vārtu guvumiem kļuva Jānis Šteimaks no "Remus", 13 precīzi raidījumi "FK 13" pārstāvim Andim Dombrovskim, bet 12 - Sergejam Radionenko ("AFC Riola") un Zigmundam Fricsonam ("Diskusiju Klubiņš).

Kā turnīra pieci vērtīgākie spēlētāji tika atzīti J.Šteimaks un Oskars Krūmiņš (abi "Remus"), A.Dombrovskis, Edijs Blekte (SEB) un Vladimirs Ivanikins ("AFC Riola").

Paldies visām komandām par dalību turnīrā un uz tikšanos nākamajā futzāla sezonā!

Kausa izcīņas statistika ir atrodama http://www.turniri.lv/incukalna-kauss.xls

Bildes no kausa izcīņas ir atrodamas

http://www.turniri.lv/Incukalns2009labakasBildes.rar

...
2013-04-07
„Remus” var priekšlaikus nodrošināt čempiona titulu

Sestdien, 6.februārī, Inčukalna Sporta kompleksā risināsies turnīra „adidas Inčukalna ziema” regulārā čempionāta priekšpēdējais jeb piektais sabraukums, kurā priekšlaikus zelta godalgas var nodrošināt pašreizējie titula īpašnieki „Remus”. Šosezon „Remus” spēlē ļoti pārliecinoši, ko arī apliecina rezultāti turnīra kopvērtējuma – septiņas uzvaras septiņos mačos un līderes statuss sacensību tabulā.

Tuvākos konkurentus – FK 13 – „remusieši” apsteidz par astoņiem punktiem, savukārt trešajā pozīcijā esošo „Viļķeni” jau par 12 punktiem. Tieši „Viļķene” iepriekšējā sabraukumā bija vistuvāk vismaz neizšķirta sasniegšanai ar līderiem, tomēr Raivja Bernāna mača izskaņā gūtie vārti ļāva minimālu 3:2 panākumu gūt „Remus”.

Patlaban vienīgi FK 13 vēl saglabā izredzes noķert „Remus” turnīra tabulā, un, lai to izdarītu, „velna duča” futbolistiem sestdien plkst.18 paredzētajā mačā ar "Remus" nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. Tikpat aizraujošs varētu būt plkst.16 plānotais FK 13 duelis ar „Viļķeni”, kā arī plkst.12 notiekošā cīņa starp „Viļķeni” un AFC Riolu, kas pērn ieguva sudraba medaļas, bet šobrīd ir ievērojami sarežģījusi sev situāciju, sešās spēlēs izcīnot tikai astoņus punktus.

Cerības iegūt vietu labāko trijniekā saglabā arī turpat turnīra tabulā esošās „Moloko”, „Diskusiju Klubiņš” un „Inčukalns”, bet pašreiz vājākajām trim vienībām – SEB, LSPA un „All United” – nāksies ievērojami piepūlēties, lai uzlabotu pozīciju sacensību kopvērtējumā.

...
2013-04-07
Līderu cīņā FK 13 pārspēj "Remus"

Šī mēneša pirmajā sestdienā, 6.februārī, Inčukalna sporta kompleksā notiks turnīra "adidas Inčukalna ziema" regulārā čempionāta piektā jeb priekšpēdējā sabraukuma izspēle, pēc kuras vēl skaidrāk iezīmējās godalgoto vietu pretendentes.

Jau tagad skaidrs, ka zelta un sudraba medaļas pēc regulārā čempionāta noslēguma kaklā kārs FK 13 un "Remus" komandu futbolisti, kuri sacensību kopvērtējumā kļuvuši neaizsniedzami visām pārējām konkurentēm. Abas šīs vienības piektā sabraukuma ietvaros samēroja spēkus, un pārāki ar 3:2 izrādījas FK 13 vīri, kuri mača gaitā spēja atspēlēt 0:2 deficītu. Divus vārtus uzvarētājiem guva Andis Dombrovskis.

FK 13 un "Remus" uzvarēja arī abas pārējās šī sabraukuma spēles. "Velna duča" komanda ar rezultātu 8:3 sagrāva "Viļķeni", kamēr  "Remus" ar 11:1 lika kapitulēt "All United". Tabulā "remusiešu" pārsvars pār FK 13 ir pieci punkti, un lai uzvarētu regulārajā čempionātā, FK 13 šo sestdien jāiegūst maksimāli iespējamie seši punkti cīņās ar SEB un LSPA. Pretējā gadījumā titulu otro gadu pēc kārtas iegūs "Remus".

Spraiga spēkošanās gaidāma arī par trešo vietu, uz kuru reālākās izredzes ir "Inčukalna" (12 punkti), "AFC Riola" (11 punkti) un "Diskusiju Klubiņa" (10) spēlētājiem. Tieši ar "Diskusiju Klubiņu" spēles aizvadīs gan turnīra saimnieki inčukalnieši, gan AFC Riola, un šiem mačiem varētu būt nozīmīga loma bronzas godalgu sadalē.

...
2013-04-07
Regulārajā čempionātā triumfē "FK 13"

Par telpu futbola turnīra "adidas Inčukalna ziema" šīs sezonas regulārā čempionāta uzvarētājiem sestdien kļuva "FK 13" komanda, kas uzvarēja abas savas pēdējās spēles, tādējādi sacensību kopvērtējumā apsteidzot līdzšinējo līderi "Remus" vienību. "FK 13" futbolisti vispirms ar rezultātu 10:2 (4:1) sagrāva LSPA, savukārt otrajā mačā ne bez grūtībām ar rezultātu 6:1 lika kapitulēt SEB. Pa abām spēlēm kopā septiņus vārtus "FK 13" labā guva komandas uzbrukuma līderis Andis Domrovskis, kurš tādējādi izvirzījas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta otrajā vietā.

Uzreiz aiz "FK 13" viena punkta atstatumā ierindojās "Remus", kas sesto sabraukumu izlaida, bet bronzas godalgas nopelnīja "AFC Riola" futbolisti, kuri izcīnīja vienādu punktu skaitu - 15 - ar "Diskusiju Klubiņu", bet labākas vārtu attiecības dēļ ieguva augstāku vietu.

Aiz ceturtajā vietā esošā "Diskusiju Klubiņa" ierindojās "Inčukalns" ar 13 punktiem, sestajā pozīcijā palika "Viļķene" ar 12 punktiem, bet septītajā SEB ar desmit. Regulārā čempionāta trīs zemākās vietas izcīnīja "Moloko" (7 punkti), "All United" (6) un LSPA.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva "Remus" futbolists Jānis Šteimaks, kurš pamanījās sāncenšu vārtsargus pārspēt 25 reizes. Otrajā vietā "FK 13" spēlētājs Andis Dombrovskis ar 13 precīziem sitieniem, bet trešajā pozīcijā palika Zigmunds Fricsons ("Diskusiju Klubiņš") un Sergejs Radionenko ("AFC Riola"), kuru rēķinā 12 vārtu guvumi.

Jau pēc divām nedēļām, 6.martā, risināsies Inčukalna kausa izcīņa, ar kuru noslēgsies šīs ziemas sezona.

Inčukalna kausa izcīņas kalendārs 6.martā.

11.00 Moloko - All United (1.)

11.30 SEB - LSPA (2.)

12.00 FK 13 - (1.) spēles uzvarētājs (3.)

12.30 Remus - (2.) spēles uzvarētājs (4.)

13.00 AFC Riola - Viļķene (5.)

13.30 Diskusiju Klubiņš - Inčukalns (6.)

14.00 (4.) spēles uzvarētājs - (5.) spēles uzvarētājs (7.)

14.30 (3.) spēles uzvarētājs - (6.) spēles uzvarētājs (8.)

15.00 Fināls

...