Jaunumi

Kausu izcīna Kreiss un Omas&Druškas!

2015-08-10

   Šogad pirmo reizi Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa vēsturē, notika arī sieviešu turnīrs, kurā piedalījās 5 komandas - trīs no Rīgas, viena no Rēzeknes un viena no Jūrmalas! Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem pirmo divu vietu ieguvēji spēlēja finālu par 1./2. vietu, savukārt 3. un 4.vietu ieguvēji sacentās par 3./4.vietu turnīrā.

 

   Grupu turnīrā ļoti pārliecinoši visas spēles aizvadīja komandas OMAS&Druškas, uzvarot visās spēlēs, savukārt otrās, trešās un ceturtās vietas ieguvējām bija vienāds punktu skaits un lai noteiktu vietu izkārtojumu, nācās skaitīt vārtu attiecību. Pēc šī papildus rādītāja labākas izrādījās komanda Rīgas šprotes, kura tādējādi izcīnīja tiesības spēlēt finālā. Par 3./4.vietu spēlēs Rēzeknes novads un Filter.

 

   Spēlē par 3.vietu, ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 2:1, uzvaru izcīnīja Rēzeknes novads, pārspējot komandu Filter. Finālspēlē OMAS&Druškas neatstāja nekādas cerības Rīgas šprotēm, pārspējot pretinieces ar 4:0! 5.vietu ieņēma Jūrmalas komanda.

 

   Piebalgas alus specbalvu par atraktivitāti saņēma Rīgas šprotes vārtsardze Viktorija Miglāne, savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atdzīta OMAS&Druškas spēlētājaJustina Lavrenovaite.

 

   Vīriešu turnīrā finālposmā sacentās 10 komandas, kuras bija sadalītas divās grupās, katrā pa piecām komandām. Grupu turnīrā komandas aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem katras grupas četras labākās komandas turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. 

 

   A grupā pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja regulārā turnīra uzvarētāji Atlas/Ropaži, par nelielu pārsteigumu parūpējās komanda VUSK Stolichnaya, kura ieņēma augsto 3.vietu, aiz sevis atstājot Medical Group DENS un TUC komandas.

 

   B grupā pirmās divas vietas ieņēma favorītkomandas Kreiss un PFD Kreiss, savukārt pēdējā vietā plaika Reg Vardy/Ramzess, kuriem līdz ar to, turnīrs bija beidzies.

 

   Lieli pārsteigumi tika sagaidīti 1/4 finālu spēlēs, kur abas pagājušā gada finālistes un reizē arī šī gada regulārā turnīra labākās komandas Atlas/Ropaži un PFD Kreiss piedzīvoja zaudējumus! Atlas/Ropaži ar rezultātu 0:2 atzina FREE komandas pārākumu, savukārt pagājušā gada čempioni PFD Kreiss ļoti rezultatīvā un skatāmā spēlē ar 3:4 piekāpās VUSK Stolichnaya. Abās pārējās 1/4 fināla spēlēs uzvarēja favorīti - FK Zep ar 1:0 pārspēja Joga Bonita, Kreiss ar 3:0 uzvarēja Medical Group DENS.

 

   1/2 finālos VUSK Stolichnaya ar 2:0 pārspēja FREE, bet Kreiss ar 3:0 FK Zep. Spēlē par 3. vietu FK Zep ar minimālu pārsvaru 2:1 uzvarēja FREE, savukārt lielajā finālā Kreiss neatstāja nekādas cerības komandai VUSK Stolichnaya, uzvarot to ar 4:0! Komanda Kreiss - Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa ieguvēji 2015. gadā!

 

   Turnīra simboliskā izlase:

   Edgars Rubenis (PFD Kreiss)

   Mihails Skuratovičs (FK Zep)

   Pāvels Baikovs (Joga Bonita)

   Konstantīns Hamiduļļins (VUSK Stolichnaya)

   Dmitrijs Jakovļevs (Kreiss)

 

   Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Jūrmalas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītāja Indra Brinkmane un Piebalgas alus finanšu direktore Daiga Sināte.

 

Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.