Jaunumi

4.posmā uzvar Kreiss!

2015-07-27

    25.jūnijā tika aizvadīts Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas pludmales futbolā 4.posms, pēc kura rezultātiem tika noskaidrotas tās 10 komandas, kuras 8.augustā cīnīsies par uzvaru turnīrā! Jau pirms 4.posma bija skaidrs, ka mūs sagaida ļoti aizraujošas spēles, jo uz vietu finālturnīrā reāli pretendēja 13 komandas. Šajā posmā piedalījās 15 komandas.

 

   A grupā par lielu pārsteigumu parūpējās Atlas/Ropaži un Old Gravis. Atlas/Ropaži, kuri ir pārliecinoši kopvērtējuma līderi, pamanījās divās spēlēs zaudēt un vienā nospēlēt neizšķirti, kā rezultātā ieņēma tikai 4.vietu apakšgrupā! Savukārt Old Gravis, kuriem līdz šim augstākais sasniegums bija 10.vieta 1.posmā, grupā ieņēma 2.vietu un tādējādi šajā posmā turpināja cīņu par 1.-5.vietu!

 

   B grupā visas spēles bija ļoti spraigas un veiksmīgāki šoreiz izrādījās Joga Bonita un PFD Kreiss, kuri turpināja cīņu par uzvaru posmā. Savukārt no C grupas šīm komandām pievienojās Kreiss, kuri izcīnīja 3 uzvaras un reizi nospēlēja neizšķirti!

 

   Cīņā par 1.-5.vietu posmā, konkurentiem nekādus variantus neatstāja Kreiss, uzvarot visās spēlēs. Otrajā vietā FK Zep, kuri ar katru posmu izskatās arvien pārliecinošāk, savukārt 3.vietā Joga Bonita.

 

   Ļoti sīva izvērtās cīņa par tikšanu labāko 10 komandu skaitā. Kā pirmā aiz svītras palika Jūrmalas komanda VBFK. Finālturnīrs notiks 8.augustā!

 

   Ar rezultātiem un jaunumiem Jūs varat iepazīties turnīra mājaslapā www.turniri.lv/domeskauss2015

 

   Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.