Jaunumi

3.posmā uzvar Kreiss!

2015-07-11

Spītējot lietum un lielajam vējam, 3.posmā piedalījās 14 komandas, kuras cīnījās par uzvaru posmā un iespēju spēlēt finālposmā, kurā piedalīsies tikai 10 labākās komandas pēc 4 priekšsacīkšu posmu rezultātiem.

 

A grupā ļoti sīva cīņa izvērtās starp FK Zep un Atlas/Ropaži, kuras abas izcīnīja pa 6 punktiem un turpināja cīņu par uzvaru posmā. Nedaudz nepaveicās iepriekšējā posma 2.vietas ieguvējiem TUC, kuri grupā ieņēma 3.vietu.

 

B grupā ļoti pārliecinoši uzvarēja PFD Kreiss, aiz sevis atstājot Joga Bonita un Reg Vardy/Ramzess. Vienīgo zaudējumu PFD Kreiss cieta cīņā ar RTU, kuriem ar šo uzvaru bija par maz, lai turpinātu cīņu par augstākām vietām posmā.

 

C grupā, uzvarot visās spēlēs, ļoti pārliecinoši uzvarēja Medical Group DENS, kuri aiz sevis atstāja Kreiss.

 

Izslēgšanas spēlēs ritēja ļoti aizraujoši un neprognozējami! Iepriekšējā posma uzvarētāji Atlas/Ropaži, šoreiz "tikai" 4.vietā. Uzvaru posmā izcīnīja Kreiss, otrie FK Zep, kuri spēlēja tikai sešu cilvēku sastāvā. Trešā vieta šajā posmā PFD Kreiss komandai. Jūrmalas komanda VBFK ieņēma 12.vietu.

 

4.posms notiks jau pēc divām nedēļām - 25.jūlijā!

 

Visa informācija par turnīru ir pieejama oficiālajā turnīra mājaslapā www.turniri.lv/domeskauss2015. Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.