Jaunumi

Pirmajā posmā uzvar PFD Kreiss

2015-06-08

6.jūnijā tika aizvadīts Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas 1.posms pludmales futbolā, kas pulcēja 14 komandas. Liels prieks, ka dažas komandas mūsu turnīrā piedalījās pirmo reizi! Laiks bija vienkārši lielisks un visi varējām to izbaudīt un uzspēlēt futbolu.

 

   Pirmajā posmā komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, kuru uzvarētāji un divas labākās otro vietu ieguvējas turpināja cīņu par uzvaru posmā. A grupā izvērtās ļoti sīva cīņa starp pagājušā gada čempioniem PFD Kreiss, RTU un FK Zep. Visstabilāk nospēlēja PFD kreiss, aiz sevis atstājot RTU un FK Zep.

 

   B grupā, uzvarot visās spēles, pārliecinoši uzvarēja Atlas/Ropaži, otrie Medical Group DENS. Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā Atlas un Ropaži startēja ar atsevišķām komandām, bet šogad ir apvienojuši spēkus vienā komandā.

 

   C grupā par nelielu pārsteigumu parūpējās turnīra debitanti Hardcore Emo Party, kuri izcīnīja 1.vietu grupā! Šajā komandā vārtus sargāja glābšanas stacijas “Dubulti” glābējs Oskars Olševskis. Otro vietu grupā ieņēma Jūrmalas komanda VBFK.

 

   Cīņa par uzvaru 1.posmā izvērtās ļoti sīva starp trīs komandām, taču spēcīgāki šoreiz izrādījās pagājušā gada čempioni PFD Kreiss, otrie šoreiz Atlas/Ropaži, trešie Medical Group DENS. Jāpiemin, ka Atlas/Ropaži un Medical Group DENS komandām bija vienāds punktu skaits, taču pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē otro vietu ieņēma Atlas/Ropaži. Jūrmalas komanda VBFK ieņēma 5.vietu.

 

   Visa informācija par turnīru ir pieejama oficiālajā turnīra mājaslapā www.turniri.lv/domeskauss2015. Turnīru atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Piebalgas alus, LFF Zemgales futbola centrs, Macron, Druvas saldējums, Solemax Active, Lioton 1000, Prime Athlete Management, Medisport un IVS-D.