Jaunumi

Finālisti noskaidroti

2013-04-07

4.augustā tika nosakidrotas tās 10 komandas, kuras 18. augustā cīnīsies par galveno balvu – Jūrmalas domes/DION kausu. Kā jau tas tika prognozēts iepriekš, pēdējā posmā izvērtās ļoti sīva cīņa par tik ļoti nepieciešamajiem ieskaites punktiem, lai iekļūtu labākajā desmitniekā. Pieaugušo sacensībās piedalījās 15 komandas, bērnu sacensībās 4 komandas.

 

Bērnu sacensībās, uzvarot ļoti pārliecinoši visās spēlēs, šoreiz pretiniekiem nekādas cerības neatstāja „Globālie keksi”, otrie palika „FC Kauguri”, bet trešie „Jūrmala”.

 

Pirmajā kārtā komandas tika sadalītas trīs grupās pa piecām komandām katrā. Jau pirms pirmajām spēlēm bija skaidrs, ka ļoti grūti klāsies komandai „Basas kājas”, kuri bija ieradušies tikai 4 cilvēku sastāvā. Kā vēlāk izrādījās, tad spēlētot visu posmu mazākumā, un paliekot posmā pēdējā vietā, viņi palika pirmie aiz strīpas, lai iekļūtu finālā.

 

Uz pirmā laukuma lielākais pārsteigums bija „FK Zep”, kuri palika tikai ceturtajā vietā. Otrajā laukumā uzvaras visās spēlēs izcīnīja „ATLAS”, pārliecinoši uzvarot grupā. Ļoti sīvi cīņas ritēja arī uz trešā laukuma, kur par mata tiesu labāki bija „Saskaņas centrs”, otrajā vietā atstājot „PFD Kreiss”

 

Cīņā par uzvaru 4.posmā, „ATLAS” nezaudēja nevienu spēli un izcīnīja likumsakarīgu uzvaru. Otrie šoreiz „Saskaņas centrs”, trešie „PFD Kreiss”.

 

Jau 18. Augustā tiks noskaidroti 2012.gada Jūrmalas domes/DION kausa ieguvēji. Rīt jau tiks publicēts spēļu kalendārs finālposmam turnīra oficiālajā mājaslapā www.turniri.lv/domeskauss2012

 

Finālposmam kvalificējās:

FK Zep

Kreiss

Saskaņas centrs

Atlas

Free

Stolichnaya

VBFK

FC FAN

PFD Kreiss

Joga Bonita