Jaunumi

Pirmais posms aizvadīts!

2013-04-07

   Šodien, lieliskos laika apstākļos, sākās cīņa par Jūrmalas domes/DION kausu jau 15 reizi! Pirmais posms pulcēja 22 komandas – 18 pieaugušo turnīrā un 4 bērnu turnīrā. Visas komandas varēja izspēlēties pēc sirds patikas, jo spēļu ilgums bija 2x6minūtes un sacensības beidzās tikai 16:30. Tāpat jāpiemin, ka visos laukumos spēles tika aizvadītas ar oficiālajām Adidas pludmales futbola bumbām

 

   Bērnu turnīrā komandas katra ar katru aizvadīja divas spēles. Visas spēles bija ļoti interesantas un spraigas. Šoreiz stiprāki izrādījās „Romu tautība”puiši, otrie „Kauguri”, trešie „Globālie keksi”.

 

   Pieaugušo turnīrā jau pirmajā kārtā uz pirmā laukuma tika ielozētas visas trīs pagājušā gada medaļnieces – „VBFK”, „ATLAS” un „Joga Bonita” un par pārsteigumu visiem, neviena no šīm komandām neuzvarēja...Pirmo vietu šajā „nāves grupā” izcīnīja „FK Domins”. Šis rezultāts vēl vienu reizi pierāda, ka spēles pludmales futbolā ir ļoti aizraujošas un neprognozējamas, kas tikai ceļ tā popularitāti. Vēl pie negaidītiem rezultātiem jāmin pagājušā gada 4.vietas ieguvējas „Stolichnaya” palikšanu tikai 4. vietā uz otrā laukuma.

 

   Otrajā kārtā uz centrālā laukuma ritēja ļoti skatāmas spēles ar ļoti efektīviem vārtu guvumiem. Uzvarot visās spēlēs, pelnīti pirmo vietu izcīnīja „JFK Oktobrēni”, aiz sevis atstājot „FK Zep”, kuru kapteinis Sergejs Kacins šodien svinēja savu 35 dzimšanas dienu, apsveicam! Trešie šodien „FC FAN”.

 

   Pirms apbalvošanas tika izspēlēts skatītāju konkurss, kur divas meitenes sacentās soda sitienu izpildīšanā ar mini bumbu. Savu fanu atbalstīta, šoreiz uzvarēja Agnese, pārspējot Maiju. Noteikti arī nākamajā posmā būs kāds konkurss!

 

   Liels paldies turnīra atbalstītājiem – „DION”, „Jūrmalas pilsētas domei”, „Crocs”, „Piebalgas alus”, „Rūjienas saldējums”, „Lioton 1000”, „Macron”, „Sportacentrs.com” un „labaiveselibai.lv”.

 

   Otrais posms jau pēc nedēļas – 7.jūlijā!