Jaunumi

Pirmais posms jau sestdien!

2013-04-07

  Visas spēles tiks aizvadītas Jūrmalā, Dubultos pie glābšanas stacijas. Aicinām aktīvāk piedalīties amatieru komandas, jo šogad esam noteikuši ierobežojumus spēlētājiem, kuri savu meistarību slīpē Latvijas pludmales futbola čempionātā, tādējādi padarot šo turnīru pievilcīgāku un interesantāku.

 

     Tāpat, šogad mums ir vairāki jauni atbalstītāji, kuri rūpēsies par lieliskām balvām! Katra komanda tiks nodrošināta ar bezmaksas dzeramo ūdeni, tiks pasniegtas vērtīgas balvas posmu labākajām komandām, kā arī visiem būs iespēja tuvāk iepazīties un iegādāties „DION” produkciju un „Rūjienas saldējuma” gardos saldējumus un saldējuma kokteiļus.

 

     Noteikti ņemiet līdzi draugus, radus un ģimeni, jo šī ir lieliska iespēja aktīvi pavadīt brīvdienu, atpūsties un gūt pozitīvas emocijas!

 

     Tiekamies Jūrmalā!

 

     Sīkāka informācija un pieteikšanās - http://www.jurmala.lv/page.php?id=1630 vai www.turniri.lv/domeskauss2012

 

     Turnīru organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar SIA “Sportour”. Turnīra ģenerālsponsors - sporta uztura ražotājs „DION”. Turnīru atbalsta un par balvām rūpējas „Piebalgas alus”, „Rūjienas saldējums”, „Lioton”, „Macron”, „Crocs”, www.labaiveselibai.lvwww.beachsoccer.lv un www.sportacentrs.com.