Jaunumi

Jaunumi 2012. gada turnīrā

2013-04-07

    Vēršam Jūsu uzmanību uz vairākiem būtiskiem jaunumiem šī gada turnīrā:

 

1) Katrā komandā katrā posmā (arī finālā) var spēlēt ne vairāk par četriem spēlētājiem, kuri ir pieteikti Latvijas pludmales futbola čempionātā. Šis ierobežojums neattiecas uz spēlētājiem, kuri ir sasnieguši 40 gadu vecumu.

 

2) Apmaksājot dalības maksu par visiem posmiem uzreiz, ietaupat 20Ls! Pieaugušo komandas dalības maksa iepriekš apmaksājot dalību par visiem 4 posmiem – 100Ls. Apmaksa par visiem posmiem jāveic līdz pirmā posma sākumam! Maksājot par katru posmu atsevišķi – 30Ls. Dalības maksa finālposmā – 20Ls no komandas.

 

3) Ja spēlētājs saņem sarkano kartiņu (tiek noraidīts no laukuma par rupjību vai agresīvu uzvedību pret pretiniekiem vai tiesnešiem vai ir saņēmis divas dzeltenās kartiņas), viņam ir jāizlaiž nākamā spēle! Par kautiņa izraisīšanu, tiesneša aizskaršanu vai tīšu rupjību, spēlētājs saņem sarkano kartiņu un viņš tiek diskvalificēts no turnīra.

 

4) Finālā var piedalīties komanda, kura ir piedalījusies vismaz trīs priekšsacīkšu posmos. Finālā var spēlēt futbolists, kurš ir bijis pieteikts un ir spēlējis vismaz divos priekšsacīkšu posmos. Finālā iekļūst desmit labākās četru posmu komandas, kuras ieguvušas vairāk punktu, skaitot visu priekšsacīkšu posmu rezultātus.

 

5) Finālā komandas, ņemot vērā komandu izcīnītās vietas priekšsacīkstēs, tiek dalītas divās apakšgrupās A (regulārā turnīra 1., 4., 6., 8., un .10 vieta) un B (2., 3., 5., 7., 9. vieta), pa piecām komandām, katrā apakšgrupā spēlējot pēc apļa sistēmas. Spēles laiks apakšgrupās 2 x 8 min. Turpmākā izspēle notiek, ņemot vērā apakšgrupu rezultātus.

 

     -  Komandas, kuras ieņem 3.-5. vietu apakšgrupās, sadala 5.-10.vietu, ņemot vērā apakšgrupā izcīnītos punktus un vārtu starpību, vārtu guvumus un zaudējumus.

 

    -  1/2 fināls - komandas, kuras ieņem 1.-2. vietu apakšgrupās spēlē savā starpā: A1:B2 un B1:A2. Spēļu uzvarētāji turpina cīņu par 1.-2. vietu, bet zaudētāji turpina cīņu par 3.-4. vietu. Pusfināla un fināla spēļu laiks 2x15 min