Jaunumi

FK Zep pārņem vadību kopvērtējumā

2013-04-07

Lieliskos laika apstākļos tika aizvadīts jau otrais Jūrmalas domes/DION kausa izcīņas posms pludmales futbolā. Nedaudz pārsteidzoši, bet šajā posmā piedalījās tikai 14 komandas, kas varbūt ir izskaidrojams ar Latvijas Olimpiādes norisi Liepājā, uz kurieni ir devušies vairāki tūkstoši sportisti. Lai nu kā, bet tas netraucēja komandām un kuplajam atbalstītāju skaitam izbaudīt šo saulaino dienu spēlējot futbolu un sauļojoties!

 

   Bērnu turnīrā šoreiz jau 5 komandas, kuras aizvadīja viena apļa turnīru. Par nieka tiesu, otrajā vietā atstājot „Globālos Kekšus”, uzvaru izcīnīja „MIX”. Trešie šoreiz „Romu tautība”. Veicināšanas balva tika arī pašiem mazākajiem spēlētājiem no komandas „FS Rīga”, kuri godam turējās pretī nedaudz vecākiem sāncenšiem!

 

   Uz otro posmu nebija ieradušies pirmā posma uzvarētāji „JFK Oktobrēni” un trešās vietas ieguvēji „FC FAN”, kas pavēra citām komandām lielāku iespēju pacīnīties par šī posma godalgotajām vietām. Jau pirmajā izspēles kārtā sevi ļoti nopietni pieteica komanda, kura pirmajā posmā nestartēja – „Kreiss”, uzvarot uz pirmā laukuma.

 

   Otrajā kārtā, par godalgotajām vietām izvērtās ļoti spraigas cīņas, par ko liecina tas, ka neviena no sešām spēlēm netika pabeigta neizšķirti un neviena uzvara netika izcīnīta ar vairāk kā vienu vārtu starpību! Lieki teikt, ka lielu lomu nospēlēja arī veiksmes faktors. Uzvaru otrajā posmā izcīnīja komanda „Kreiss”, otrajā vietā, jau otro posmu pēc kārtas, „FK Zep”, savukārt trešie „Basas kājas”.

 

   Ļoti spraigas cīņas arī ritēja uz pārējiem laukumiem par tālākajām vietām. Komandām ir ļoti svarīgi izcīnīt pēc iespējas vairāk punktu, lai pēc ceturtā posma iekļūtu to desmit komandu skaitā, kuras 18.augustā cīnīsies par Jūrmalas domes/DION kausu! Un kā redzams kopvērtējumā, cīņa solās būt ļoti interesanta.

 

   Turnīru atbalsta – Jūrmalas pilsētas dome, DION, Rūjienas saldējums, Piebalgas alus, Crocs, Lioton 1000, Macron, Sportacentrs.com un labaiveselibai.lv.