Kalendārs

2020-09-29
20:40 FK Zaļumballes apsargi - Bridēji
21:25 Husky - FC Bez nosaukuma
2020-10-02
20:40 Picanova - ŽVRFS
21:25 Ziemeļblāzma - RSU/BAO-2
2020-10-06
20:40 FC Bonis - Fox Travel
21:25 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - Ventspilnieki
2020-10-09
20:40 PFD - Klijānu ielas futbolisti
21:25 IN grupa - Old School
2020-10-13
20:40 FC Bonis - Picanova
21:25 Fox Travel - Ventspilnieki
2020-10-16
20:40 IN grupa - Ziemeļblāzma
21:25 Bridēji - Old School
2020-10-20
20:40 Klijānu ielas futbolisti - ŽVRFS
21:25 Husky - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
2020-10-23
20:40 PFD - FC Bez nosaukuma
21:25 FK Zaļumballes apsargi - RSU/BAO-2
2020-10-27
20:40 Fox Travel - Picanova
21:25 IN grupa - Ventspilnieki
2020-10-30
20:40 Klijānu ielas futbolisti - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
21:25 Bridēji - FC Bez nosaukuma
2020-11-03
20:40 FC Bonis - Old School
21:25 FK Zaļumballes apsargi - PFD
2020-11-06
00:00 ŽVRFS - Ziemeļblāzma
20:40 Husky - RSU/BAO-2
2020-11-10
20:40 Fox Travel - Old School
21:25 Bridēji - FC Bonis
2020-11-13
20:40 FK Zaļumballes apsargi - FC Bez nosaukuma
21:25 ŽVRFS - Ventspilnieki
2020-11-17
20:40 PFD - Husky
21:25 Ziemeļblāzma - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
2020-11-20
20:40 IN grupa - Picanova
21:25 Klijānu ielas futbolisti - RSU/BAO-2
2020-11-24
20:40 Bridēji - Fox Travel
21:25 Ziemeļblāzma - PFD
2020-11-27
20:40 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - Picanova
21:25 Klijānu ielas futbolisti - FC Bez nosaukuma
2020-12-01
20:40 FC Bonis - IN grupa
21:25 Ventspilnieki - RSU/BAO-2
2020-12-04
20:40 ŽVRFS - Old School
21:25 Husky - FK Zaļumballes apsargi
2020-12-08
20:40 RSU/BAO-2 - Picanova
21:25 PFD - Ventspilnieki
2020-12-11
20:40 Fox Travel - IN grupa
21:25 Ziemeļblāzma - FC Bez nosaukuma
2020-12-15
20:40 ŽVRFS - FC Bonis
21:25 Klijānu ielas futbolisti - FK Zaļumballes apsargi
2020-12-18
20:40 Bridēji - Husky
21:25 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - Old School
2021-01-05
20:40 Bridēji - IN grupa
21:25 ŽVRFS - Fox Travel
2021-01-08
20:40 Picanova - PFD
21:25 Ventspilnieki - FC Bez nosaukuma
2021-01-12
20:40 FC Bonis - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
21:25 Husky - Klijānu ielas futbolisti
2021-01-15
20:40 RSU/BAO-2 - Old School
21:25 Ziemeļblāzma - FK Zaļumballes apsargi
2021-01-19
20:40 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - Fox Travel
21:25 RSU/BAO-2 - FC Bonis
2021-01-22
20:40 Bridēji - Klijānu ielas futbolisti
21:25 Picanova - FC Bez nosaukuma
2021-01-26
20:40 PFD - Old School
21:25 Ziemeļblāzma - Husky
2021-01-29
20:40 Ventspilnieki - FK Zaļumballes apsargi
21:25 IN grupa - ŽVRFS
2021-02-02
20:40 PFD - FC Bonis
20:40 Ziemeļblāzma - Klijānu ielas futbolisti
2021-02-05
20:40 Bridēji - ŽVRFS
21:25 Ventspilnieki - Husky
2021-02-09
20:40 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - IN grupa
21:25 RSU/BAO-2 - Fox Travel
2021-02-12
20:40 Old School - FC Bez nosaukuma
21:25 Picanova - FK Zaļumballes apsargi
2021-02-16
20:40 FK Zaļumballes apsargi - Old School
21:25 IN grupa - RSU/BAO-2
2021-02-19
20:40 Bridēji - Ziemeļblāzma
21:25 FC Bez nosaukuma - FC Bonis
2021-02-23
20:40 PFD - Fox Travel
21:25 Ventspilnieki - Klijānu ielas futbolisti
2021-02-26
20:40 Picanova - Husky
21:25 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - ŽVRFS
2021-03-02
20:40 IN grupa - PFD
21:25 Fox Travel - FC Bez nosaukuma
2021-03-05
20:40 RSU/BAO-2 - ŽVRFS
21:25 Old School - Husky
2021-03-09
20:40 Picanova - Klijānu ielas futbolisti
21:25 FC Bonis - FK Zaļumballes apsargi
2021-03-12
20:40 Ventspilnieki - Ziemeļblāzma
21:25 Bridēji - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
2021-03-16
20:40 Bridēji - Ventspilnieki
21:25 IN grupa - FC Bez nosaukuma
2021-03-19
20:40 Old School - Klijānu ielas futbolisti
21:25 FC Bonis - Husky
2021-03-23
20:40 PFD - ŽVRFS
21:25 VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS - RSU/BAO-2
2021-03-26
20:40 Fox Travel - FK Zaļumballes apsargi
21:25 Picanova - Ziemeļblāzma
2021-03-30
20:40 Fox Travel - Klijānu ielas futbolisti
21:25 Bridēji - Picanova
2021-04-06
20:40 FC Bonis - Ziemeļblāzma
21:25 FC Bez nosaukuma - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
2021-04-09
20:40 PFD - RSU/BAO-2
21:25 Old School - Ventspilnieki
2021-04-13
20:40 Husky - IN grupa
21:25 ŽVRFS - FK Zaļumballes apsargi
2021-04-16
20:40 Bridēji - PFD
21:25 FC Bez nosaukuma - RSU/BAO-2
2021-04-20
20:40 FK Zaļumballes apsargi - VUSK Stolichnaya/Rava PLUSS
21:25 FC Bonis - Ventspilnieki
2021-04-23
20:40 Husky - ŽVRFS
21:25 Ziemeļblāzma - Fox Travel
2021-04-27
20:40 Picanova - Old School
21:25 IN grupa - Klijānu ielas futbolisti