Jaunumi

Aizvadītas turnīra pirmās divas kārtas

2017-10-30
Jaunums

Ziemas telpu futbola turnīrā aizvadītas pirmās divas kārtas, pēc kurām simtprocentīgu bilanci izdevies saglabāt septiņām komandām. Perfektu sniegumu sacensību ievadā demonstrējušas FK "Reinards-Ropaži", "PFD", "Super Nova", "Trustimex", "Grifs/AG Rīnūži", "VUSK STOLICHNAYA" un "Accenture Latvia" vienības.

 

Izcilu sniegumu pirmajās kārtās spēja demonstrēt FK "Reinards-Ropaži", kas pērn ieņēma vien astoto vietu - sacensību ievadā tā sagrāva gan 2015/2016.gada sezonas čempioni FK "13" (8:1), gan jaunpienācēju FK "Od" (10:0). Tāpat perfektu bilanci "uzstādījušas" tādas ierastās turnīra favorītes kā "PFD" (5:2 pret "Fox Travel" un 14:1 pret "Klijānu ielas futbolisti ), "Super Nova" (7:1 pret "DNVD" un 8:2 pret FC "Bonis") un "Trustimex" (7:0 pret FC "Komanda bez nosaukuma" un 5:3 pret FC "Maskachka").

 

Kā minēts, sešus punktus divos mačos savākusi "VUSK STOLICHNAYA", tāpat arī divas no piecām šīs sezonas debitantēm - "Accenture Latvia" un "Grifs AG/Rīnūži".

 

Tikmēr neveiksmīgs starts padevies abu pēdējo sezonu čempionēm FK "13" un FC "Maskachka", kas abos pirmajos cietušas zaudējumus.

 

Jau šajā un nākamajā nedēļā ar astoņiem interesantiem dueļiem risināsies sacensību trešā kārta. No gaidāmajām spēlēm īpaši jāizceļ pērnās sezonas titula ieguvējas FC "Maskachka" cīņa ar FK "Reinards-Ropaži", kas notiks 6. novembrī plkst.21.10.