Jaunumi

5. un 6. kārtas vērtīgākie spēlētāji - Ingus Makovskis un Edgars Siņakins

2017-12-21
Jaunums

Par turnīra 5. un 6. kārtas vērtīgākajiem spēlētājiem atzīti attiecīgi Ingus Makovskis (FK 13) un Edgars Siņakins (FK "Odi").

Turnīra orgkomitejas lēmums pēc 5. kārtas

2017-12-11
Jaunums

Pēc sacensību 5. kārtas turnīra orgkomiteja detalizēti izvērtēja spēles incidentu 28.11.2017 notikušajā mačā starp "PFD" un "Trustimex" saistībā ar "Trustimex" spēlētāja Aināra Rutka nopelnīto noraidījumu pēc mača beigām.

 

 

Ceturtās kārtas vērtīgākais spēlētājs - Aivis Mežals (FC "Komanda bez nosaukuma")

2017-12-04
Jaunums

Par turnīra ceturtās kārtas vērtīgāko spēlētāju organizatoru vērtējumā atzīts FC "Komanda bez nosaukuma" spēlētājs Aivis Mežals, kurš saņems īpašu balvu no turnīra atbalstītāja - "online" treniņu vietnes "Fitspot".

 

Turnīra orgkomitejas lēmums pēc sacensību 3.kārtas

2017-11-13
Jaunums

Pēc sacensību 3. kārtas turnīra orgkomiteja pieņēma sekojošu lēmumu:

Trešās kārtas vērtīgākais spēlētājs - Aleksejs Lavrenovs ("PFD")

2017-11-12
Jaunums

Par turnīra trešās kārtas vērtīgāko spēlētāju organizatoru vērtējumā atzīts "PFD" spēlētājs Aleksejs Lavrenovs, kurš saņems īpašu balvu no turnīra atbalstītāja - "online" treniņu vietnes "Fitspot".

Aizvadītas turnīra pirmās divas kārtas

2017-10-30
Jaunums

Ziemas telpu futbola turnīrā aizvadītas pirmās divas kārtas, pēc kurām simtprocentīgu bilanci izdevies saglabāt septiņām komandām. Perfektu sniegumu sacensību ievadā demonstrējušas FK "Reinards-Ropaži", "PFD", "Super Nova", "Trustimex", "Grifs/AG Rīnūži", "VUSK STOLICHNAYA" un "Accenture Latvia" vienības.

Otrās kārtas vērtīgākais spēlētājs - Pāvels Ignatovičs ("Tele2_SSC")

2017-10-29
Jaunums

Par turnīra otrās kārtas vērtīgāko spēlētāju organizatoru vērtējumā atzīts "Tele2_SSC" spēlētājs Pāvels Ignatovičs, kurš saņems īpašu balvu no turnīra atbalstītāja - "online" treniņu vietnes "Fitspot".

Pirmās kārtas vērtīgākais spēlētājs - Ainārs Bērziņš ("Accenture Latvia")

2017-10-22
Jaunums

Par turnīra pirmās kārtas vērtīgāko spēlētāju organizatoru vērtējumā atzīts "Accenture Latvia" vārtsargs Ainārs Bērziņš, kurš saņems īpašu balvu no turnīra atbalstītāja - "online" treniņu vietnes "Fitspot".